як зберегти молодий вигляд очей

Крім того, що вікна вашої душі, очей (або хоча б ділянку шкіри навколо нього) також є хорошим індикатором старіння шкіри. Так як область навколо очей є найбільш чутливою частиною вашого обличчя, навіть найменше смикати або тертя може пошкодити його постійно і викликає утворення зморшок.

Якщо ви зацікавлені у збереженні сяйво молодості і красивої шкіри, ви повинні також прийняти всі турботи про ваших очах. Неважливо, наскільки м’якою і еластичною шкіри на обличчі, ви все одно буде виглядати старим, стрес або виснаженим, якщо не піклуватися про ваших очей та прилеглих районах.

Відсутність сальних залоз на шкірі навколо очей є головною причиною, чому ця область досить сприйнятливими до старіння. Через це, ваші повіки і шкіру під очима схильні до збитку, викликаного токсинів навколишнього середовища, шкідливого впливу ультрафіолетових променів і забруднення. Зневоднення є ще однією причиною, гусячі лапки і зморшки очей розвиватися.

Якщо ви хочете виглядати вічно молодим, важливо, щоб ви не забули виділити частину свого часу, щоб піклуватися про ваших очах. Крім того, важливо, що ви знаєте, як правильно виховувати і, як правило, цієї делікатної області. Ось деякі поради, які ви повинні пам’ятати про те, як правильно доглядати за очима:

обробляти ваші очі з обережністю

Ви повинні ставитися до області навколо очей м’яко. Постійне тертя, смикаючи (багато жінок роблять це, коли вони застосовуються підводка для очей), розтягнення і неправильне поводження може бути причиною для формування тонких ліній ви турбуватися. Пам’ятайте, що, оскільки Ви старієте, ваша шкіра втрачає еластичність і виробляє менше колагену. Коли це відбувається, ваші очі будуть провисати і, звичайно, спад, особливо якщо ви перебуваєте фонд рвати на собі шкіру і втирають.

захистити ваші очі від сонця

Як згадувалося раніше, УФ-випромінювання від сонця може бути шкідливо для вашої шкіри, тому що вона сприяє втраті еластичності і волокон колагену ушкоджень. Отже, що ви повинні зробити, щоб захистити очі від сонця? Завжди носіть сонцезахисні окуляри з УФ-захистом кожен раз, коли ви виходите протягом дня. Утримайтеся від виходу на вулицю з 10 ранку до 3 вечора, коли сонце знаходиться в найяскравішою. Нарешті, зверніть увагу на сонцезахисний крем, який розроблений для чутливої ​​шкіри навколо очей.

кинути палити

Так само, як ушкодження сонця, куріння шкідливе не тільки в області на всьому протязі Вашого очей, а й для всієї вашої шкірі, не кажучи вже про ваше здоров’я. Курці, як правило, зморшки, навіть тоді, коли вони молоді, тому що ця звичка змушує кровоносні судини під шкірою стискатися або вузькі. Оскільки курці косоокості більше, ймовірно, через парів вони випромінюють, вони також мають тенденцію до гусячі лапки на їхніх очах і зморшки навколо своїх губ.

чистити перед сном

Якщо ви не застрягли у вашій кімнаті і практично непроникні для забруднень і бруду, то вам необхідно очистити обличчя і очі, перш ніж лягати спати. Це особливо вірно, якщо ви любите макіяж очей. До речі, не просто використовувати будь-який тип мила. Що вам потрібно це засіб для зняття макіяжу, який спеціально розроблений для ваших очей. Ніжні миючі засоби також рекомендується. Ці скраби для обличчя з бісером не може бути добре для ваших очей.

Завжди зволожуйте

Навіть перш ніж досягти віку 30 років, крем для очей, вже повинні бути частиною вашого омолоджуючі арсенал. Шкіра навколо очей потрібна вся допомога, він може отримати для того, щоб зберегти місце в зволоженою, гладкою і зморшки безкоштовно. Крім того, ви також повинні знайти крем для очей, таких як Eyevive, яка також ефективна в вигнанні знебарвлення або мішки під очима, тому що ці проблеми дійсно може зробити вас виглядати старше, ніж ви є насправді.