як жити здоровим і довгого життя

У моїй практиці є можливість для лікування літніх людей у ​​різні симптоми, починаючи від головного болю до шиї і біль у спині. І це дивно, як одна літня людина може жити я знаю набагато краще, ніж інший. Практика Після декількох років і задавати питання з тих літніх людей, які в «живуть добре”, безумовно, слідкувати за візерунком. Раніше, але можу поділитися своїми «секретами» до життя у велике життя, ми повинні домовитися про певні значеннях слів або словниковий запас.

Коли була маленькою (народився в 1964), якщо вам було п’ятдесят Вам були старими. У суспільстві сьогоднішнього якщо ви п’ятдесят ви могли б почати нову кар’єру / роботу, повертаюся до коледжу, починаючи бізнес, підвищення ваших дітей, ваших онуків підвищення, приймаючи коханих з ваших батьків, купувати, щоб другий будинок, або всі вище. Я знаю, коли використовувати слово “літній” в моєму контексті, маю на увазі населення, що в сімдесят років і старше.

Коли говорять літній індивідуум “живими до хорошого життя”, маю на увазі той факт, що ця людина приймає точки зору возлюблені у самому собі, від здоров’я, фінансової точки зору і соціальної точки зору. Якщо вам нижче у віці сімдесяти років і думаю, що ця стаття про літніх людей, вам не праві. Ця стаття про те, як ваші дії сьогодні можуть привести вас до активних, відносно безболісною життя у віці старше сімдесяти років. Я знаю, що “секрет”, щоб жити здоровим, більше життя? От до медичної точки зору, генетична схильність, безсумнівно, грає роль.

Але після прийняття медичних історій багато літніх людей, щоб побачити малюнок або спільного знаменника тих, хто живуть добре. І ось воно … ¨ Вони приймають три або менше ліки щодня. ¨ Вони приймають принаймні, полівітаміни. ¨ Вони щодня займатися фізичними вправами. ¨ Вони як і раніше працюють, щоб мінімум 3-4 дня тижня. ¨ Вони їдять невеликими порціями. ¨ Вони добровільно. ¨ Вони мають активне соціальне життя. Ліки Очевидно, що певні ліки, щоб важливі, особливо якщо ви страждаєте від діабету, високого холестерину, високий кров’яний тиск, проблеми з серцем і т.д. Ці навантаження проблем зі здоров’ям, однак, може також реагувати на зміни у вашій їжі.

Тому, якщо ви в знаходитесь на ці ліки, вам слід поговорити з лікарем про консультації з дієтологом. Зміна способу життя вашого харчування зараз цілком може призвести до зниження ліки в майбутньому. Якщо вас надмірна вага, страждають з умовою серця або навіть діабет, це краще, щоб отримати ваш вагу і цукор під контролем, коли ви молоді. Діабет можна зробити, щоб позначається на вашому тілі з віком. Вітаміни Літні люди, які живуть, щоб також взяти принаймні, полівітаміни. Відповідаючи на питання про своє споживання деяких вітамінів, більшість заявили, що вони взяти хоча б один полівітамінів на день.

Вантажі приймати додаткові вітаміни, залежно від певних болю, болю, і генетична схильність. Щоденні вправи вправи, такі як водні (пул) терапії, відбувається на щоденній основі принаймні тридцять хвилин, з акцентом на розтяжку і гнучкість. Ці діапазони вироджених-з-руху маневри розглядається основоположний питання про зміни або артрит в терни. Велика частина роботи Зайнятість 3-4 днів до тижня в неповний робочий день, що вимагають розумової концентрації. Завантажує я даю йому за додаткові гроші, вантажі я даю йому для медичного страхування, і безліч працювати, тому що вона надає мети і дозволяє їм почувати себе цінують. Невеликими порціями, часто і невеликими споживання їжі протягом дня є основною зразок.

Це звичка до великих розвиватися, коли ви знаходитесь у вашому тридцятих років. Харчування таким чином допоможе в управлінні ваги і скорочення. Він також тримає ваш рівень цукру в необхідному діапазоні, щоб протягом дня. Волонтерська Волонтер роботи також основний зразок. Існує потребувати, щоб дати назад у громади, до їх релігійної приналежності і т.д. Відповідаючи на питання про те, чому вони добровільно, більшість відповіли мені: “Чому б вам не добровільно? Це те, що ми повинні, як передбачається, я даю в житті. Ми до, як передбачається, допомагають один одному. “Громадське життя Вони мають активне соціальне життя і, як правило, в оточенні друзів і сім’ї.

Їх графіки звичайно заповнені працюють неповний робочий день, подорожуючи з сім’єю, зустрічі з друзями на сніданок і обід, участь у книжкових клубах, з екскурсіями і т.д. Хоча медичні ускладнення можуть виникнути, який поставив під загрозу повсякденному житті, все ж слід прагнути до задоволення дії, як описано вище. І ці ідеї, щоб почати дії, коли вам молоді-перш ніж вони стануть необхідності. Ця стаття повинна закінчитися з гумором навантаженнях, для почуття гумору є одним з найбільш важливих інгредієнтів для відчувати себе молодше.
З віком, можливо, доведеться відмовитися від солодощів, додаткове зниження шматок хліба, уникати пасти і т.д., але я не відмовлюся від своїх почуттям гумору і не потрібно, мій друг. Закінчуватися наступними квотами принести посмішку на вашому обличчі. “Ви знаєте, що« король старіє, коли всі імена у вашій книзі є чорний MD після них.