як вилікувати герпес – 9 домашні засоби для герпесу ви не бачили

Якщо ви страждає від хронічного губи або особи виразки, ви, ймовірно, зробив тонн досліджень про те, як вилікувати герпес. Є дуже багато людей, які говорять вам так багато різних речей, щоб спробувати. Ось кілька домашніх засобів для холодної виразки ви можете перевірити, що за повідомленнями працювати для великої кількості людей. Деякі з них, ви можете навіть не чули.

Підготовка H

Нанесіть його на при перших ознаках поколювання. Якщо ви ловите його в строк, блістер ніколи не може сформуватися. Підготовка H призначена для геморою легко печіння, свербіж і набряк, так що ви робите математику.

вушна сірка

Це, безумовно, цікавий спосіб, як вилікувати герпес. На першому поколювання, покласти трохи вушної сірки на ньому. Я не знаю, чому це працює, але це для деяких людей.

рідина для зняття лаку

Це укуси, але цікавий засіб, щоб покласти лак для нігтів на хворе. Тримайте його там протягом приблизно п’яти хвилин, а потім покласти на Neosporin його згодом. Зробіть це кілька разів на день.

чай в пакетиках

Якщо у вас вже є пухир на ваші губи, нанесіть теплий чайний пакетик до нього протягом декількох хвилин. Дотримуйтесь цього з застосуванням евкаліптової олії. Зробіть це кілька разів на день.

спиртовій основі побутових виробів

Ви, напевно, чули людей, які домоглися успіху, застосовуючи спирт. Ви також можете використовувати інші побутові вироби, які містять спирт, як дезінфікуючий засіб для полоскання рота, лосьйон після гоління або рукою.

часник

Якщо у вас вже є розроблений блістер, руб свіжим часником, він протягом приблизно десяти хвилин щогодини. У той час як потрібен час, щоб зробити це, вона допомагає скоротити тривалість. Часник є потужним противірусним. Ви також можете зробити пюре з часнику в пасту і нанесіть його таким чином.

розчинна кава

Це було фактично опублікованій ще в 1970-х роках в Нью-журналу Вченої. Змішати розчинна кава – висушені гранули-з невеликою кількістю води і застосувати до хворого. Це працює тільки з розчинною кавою, а не регулярні землю.

відбілювач

Це одна трохи спірним, оскільки деякі люди дуже чутливі до хімічних речовин у відбілювач. Якщо ви один з цих людей, вибрати щось інше, щоб спробувати. Змочіть ватяний тампон в відбілювач і застосувати його тому він спалює. Ви можете зробити це кілька разів на день.

дезодорант

Або, коли ви відчуваєте поколювання першого або навіть після страшних з’являється пухир, поставити на деяких регулярних білих дезодоранту. Дезодорант діє як осушувач, висихання болить.

Це всього лише кілька домашніх засобів для холодної виразки, які я чув, особливо афективні. Якщо ви сміливий і шукає, як вилікувати герпес швидше, дати їм спробувати.

Замість того щоб розглядати герпес кожен раз, коли ви отримуєте один, як про не отримання їм більше взагалі?