чоловічий пластикової хірургії речей відзначити,

Чоловічий пластичної хірургії, що становить майже $ 4 млрд, є розширення поля. Це показує, що багато чоловіків догляд про свою зовнішність і загального благополуччя. Чоловіки все частіше вибирають пластичної хірургії, щоб зберегти моложавий вигляд.

На відміну від жінок, які отримують пластичної хірургії в їх кінці 30-х років, багато чоловіків вважають за краще отримати хірургії пізніше, як правило, в їх сорокових, п’ятдесятих і навіть у шістдесяті роки. Деякі чоловіки вважають, що молодий вид допоможе їм просунутися в своїй кар’єрі, у той час як інші вважають, що пластична хірургія допоможе їм знайти істотний іншим.

Деякі з найбільш популярних операцій є зміна форми носа або ринопластика, щоб виправити деформований ніс і трансплантації волосся для усунення облисіння. Інші вибрали хірургія століття, щоб виправити тонкі лінії і зморшки в той час як деякі чоловіки обирають ліпосакцію для усунення жиру в небажаних місцях.

Нарешті, операції по зменшенню грудей інший вибір для чоловіків, які хочуть більш певний грудей. Деякі чоловіки отримують грудні імплантати той час як деякі підлітки отримають операції по зменшенню грудей для усунення грудей. Багато чоловіків також отримують ін’єкції ботокса для усунення зморшок і тонких ліній і зберегти молодий вигляд.

Перед операцією, будь-який кандидат повинен проконсультуватися пластичних хірургів, щоб попросити інформацію, яка спеціально докладно описуються дії. Лікар повинен інформувати пацієнта про те, що результати процедури для деяких операцій може сильно варіюватися, і здібності зцілення і результат ніколи не буває повністю передбачувана.

Розміру, характеру і ступеня уражену ділянку може визначити обраний варіант лікування і як швидко відновлювати окремі з процедури. Специфіка операції також буде змінюватися в залежності від віку, загального стану здоров’я, історії хвороби, тяжкість будь деформації, терпимості конкретних ліків, процедур або лікування або місце деформації.

Пацієнт повинен також отримати чітке уявлення, попросивши лікаря пояснити процедуру і запитує рекомендації від пацієнтів, які мали процедуру. Майте на увазі, що відновлювальні процедури часто вимагають комплексного планування і може вимагати ряд процедур, що виконуються в кілька етапів.

При реконструктивної хірургії виконується кваліфікованим пластичним хірургом, ускладнення рідкісні і зазвичай незначні, а час відновлення, як правило, мінімальна. Всі заживає з різною швидкістю і пластичних хірургів зазвичай не можуть визначити точну дату повного відновлення після операції. Вони можуть, однак, дати вам загальне уявлення про те, коли можна чекати помітити поліпшення.

Чоловіки проходять пластичної хірургії можуть бути більше схильні до ризику ускладнень. Деякі ускладнення, пов’язані з хірургічним втручанням пластичних реконструктивних може включати в себе інфекції, кровотечі і синці. Обов’язково проконсультуйтеся з кількома кваліфікованими лікарями, щоб переконатися, що ви розумієте ризики.

Ризик ускладнень може зрости, якщо пацієнт курить, має пошкодження шкіри від променевої терапії, порушення кровообігу, ВІЛ, порушеннями імунної системи, або поганої звички харчування. Якщо людина вибирає авторитетних лікаря і слід всі інструкції, то ймовірність ускладнень сильно зменшуватися.

Багато чоловіків вважають за краще отримати хірургії зберегти молодий зовнішній вигляд. Перш ніж людина отримує пластичної хірургії, він повинен досліджувати процедури і переконатися, що він вибирає кваліфікованого пластичного хірурга. Він повинен діяти за порадою лікаря в період одужання, щоб мінімізувати ускладнення.