чоловіків операції по зменшенню грудей – гінекомастії

Гінекомастія є медичним терміном, який походить від грецького слова «жінки-як груди.” Гінекомастія насправді досить часто і може вплинути тільки одну грудь або обидві. Там немає відомих причин в переважній більшості випадків, а операція є єдиним відомим фізичним засобом. При захворюваннях: ожиріння, втрата ваги може змінити стан гінекомастія, але для багатьох це не усуне його.

Гінекомастія може бути емоційно руйнівним. Чоловік чи хлопчик з гінекомастія бореться з тривогою над таким простим діє як зняв сорочку на пляжі. Для чоловіків, які відчувають себе свідомим про свою зовнішність, зменшенню грудей хірургія може допомогти. Процедура видаляє жир і залізистої тканини або з грудей і в крайніх випадках видаляє надлишок шкіри, в результаті чого груди, що більш плоска, пружною, а контури краще.

Процедура
Гінекомастія може бути виконана під загальним наркозом або під місцевою анестезією з внутрішньовенної седації і займає від 1 до 2 годин. Скорочення об’єму грудей може у багато разів бути досягнуто за допомогою ультразвуку ліпосакція. У деяких випадках невеликий розріз, можливо, повинні бути зроблені для того, щоб видалити тканини безпосередньо. У рідкісних випадках шкіра може бути вилучена з навколо ареоли.

відновлення
Початковий час відновлення становить від 7 до 10 днів. Час повного відновлення становить від 4 до 6 тижнів. Це не означає важкі вправи, такі як підняття важких речей, енергійні тренування в тренажерному залі, або будь-який інший напруженої діяльності. Це може зайняти принаймні 6 місяців до року, за кінцеві результати.

Результати
Після операції груди буде лестити, пружною, а контури краще. Результати процедури є значними і постійними, якщо стабільну вагу зберігається. Якщо ваші очікування реалістичні, є гарні шанси, що ви будете дуже задоволені своїм новим поглядом.