це світло, який робить їх білими

Кожен заслуговує на те, щоб мати яскраві, впевнена посмішка, і тих, хто шукає його зараз є кілька сучасних стоматології процедури на вибір.

Відбілювання зубів є найбільш поширеною формою косметичної стоматології, де пацієнт проходить процедуру відбілювання скоротити фарбування зубної емалі. Кілька процедур доступні, в тому числі ZOOM! в офісі лазерне відбілювання і вдома на замовлення підходить лоток відбілювання.

Зміна кольору емалі зубів може бути викликано цілим рядом факторів, включаючи вік, генетика, деякі лікарські препарати, відсутність гігієни порожнини рота або плями, зумовлені споживанням сигарет, кави, чаю, соди або вино. Щоб виправити цей збиток, стоматолог може порекомендувати відбілювання зубів процедура, будь то в офісі або вдома, або поєднання того й іншого.

Пацієнтам слід зазначити, що не всі зубами відбілювачі може виправити всі види знебарвлення. Ті, у кого зуби з жовтим відтінком, наприклад, як правило, краще з вдома відбілювач, ніж ті, з коричневим або сірим відтінком зубів волю. Відбілювання також можуть виявитися неефективними, якщо відбулося з’єднання або попередні зубні пломби зроблено на передніх зубах. У цих випадках вінірів або фарфорових зв’язку може бути більш життєздатною альтернативою.

Багато пацієнтів вибирають, щоб насолодитися драматичним і безпосередні результати Zoom! в кабінеті лазерної процедури відбілювання. Під час процедури, яка триває близько години, стоматолог буде застосовувати висококонцентрованою перекису гель на зуби, а потім світять спеціалізованого лазерного світла на гель покриттям зубів. Світло активує процес знебарвлення, а також виробляє істотного результату, буквально років стоїть видалення плям всього за один присід. У деяких випадках лікар може запропонувати наступні Zoom! Процедури, або, швидше за все призначить на дому відбілювання рутину з індивідуально підібрані лоток рот і низької концентрації гелю пероксид.

Перед процесі відбілювання починається, стоматолог очищення і поліровки зубів пацієнта, щоб видалити всю поверхню фарбування. Оскільки використовувати відбілюючі засоби можуть надавати дратівливу дію на м’які тканини, стоматолог ізолює зуби які відбілюють зубну греблі.

Для контролю результатів відбілювання, стоматолог буде відповідати порцеляни вкладка з початкового кольору зубів пацієнта, і записати його у своїх діаграмі для порівняння пізні результати. Більшість пацієнтів задоволені 3:57 тонів світліше, ніж вихідний колір, але з кількома Zoom! процедури в поєднанні з по-домашнє відбілювання, можна піднятися на вісім відтінків світліше.