хороший догляд оперативне повідомлення для ліпосакції має важливе значення для чудових результатів

Ліпосакція є однією з найпопулярніших косметичних процедур по хірургії сьогодні і виробляє фірма, підтягнутою м’язів і шкіри, які створюють тривалий задоволення. Тим не менше, для того, щоб дістатися до тих завидних результатів, ліпосакції пацієнти повинні пройти через час відновлення з хорошим післяопераційного догляду.

Найбільш поширені питання, пов’язані з ліпосакції відновлення включають припухлість, синці, ніжність і біль. Ці проблеми дуже нормально і викликано або розчину анестетика застрягла під шкірою після процедури і від травм під час підшкірні капіляри ліпосакції.

Існують різні методи в пособництві загоєння після ліпосакції в залежності від яких метод був використаний під час процедури. Наприклад, зі старшими, традиційному методу однією з основних проблем є зупинити стільки післяопераційного кровотечі, як це можливо, і пов’язаний пухлину.

З високим ступенем стиснення одягу рекомендується в цьому випадку, тому що викликає пошкодження кровоносних судин стискатися і зупинити потік крові з цієї області. Ці предмети одягу можуть бути необхідні для тих пір, поки шести тижнів з традиційним методом ліпосакції.

Припухлі техніку тепер, як загальні, або частіше, ніж, чим старше, і традиційний метод, не потрібно носити з високим ступенем стиснення одягу під час процесу відновлення. Це тому, що ця передова техніка не викликає велику втрату крові під час або після операції, практично без крові, що опинилися блокованими під шкірою.

Насправді, це навіть краще не закривати розрізи зі швами після операції, тому що це може запобігти всі додаткові кров’янисті рідини зі слив з області, в результаті чого понад пухлину. Замість спеціальними прокладками поглинання використовуються, щоб ввібрати дренаж. Компресійний білизна може бути рекомендовано, але вона не буде необхідна для тих пір, поки з високим ступенем стиснення пов’язку носити з традиційними методами.

Відразу після операції, багато лікарів вставлять крихітні труби дренажу в шкіру на уражені ділянки ліпосакції. Це дозволяє кров’янисті рідини легко виходити з тіла і зменшити післяопераційні набряки.

Не всі пластичні хірурги зроблять це, однак, особливо ті, які не мають достатньої підготовки у відкритий дренаж метод, тому що вони не знайомі з кращим способом помістити вбираючі прокладки для того, щоб зловити всіх брудних рідин. Тим не менше, ці дренажні труби може бути одним з кращих способів зняття післяопераційних набряків і скоротити період відновлення.

Незалежно від того, який тип техніки ліпосакції ви виконали, ви повинні отримати багато відпочинку протягом дня або двох наступних пластичної хірургії. Обов’язково пийте багато рідини, щоб гідрат ваше тіло і приймати визначені ліки болю, коли вам це потрібно. Рекомендується, щоб ви берете тільки душі, а не ванни протягом перших двох тижнів після операції, щоб запобігти ризику інфекції в рані сайтів.

Вам потрібно буде стежити за розріз шрамів протягом наступних шести місяців, щоб шукати ознаки інфекції. Пухлина зазвичай повністю затихли в кінці шести місяців, і ви, нарешті, отримати, щоб побачити кінцевий продукт вашої процедури ліпосакції.