сучасні способи для досягнення ідеальної посмішки

Кожен хоче мати велику усмішку. Для вбивці посмішкою, потрібно мати блискучі, яскраві, і блискучі зуби.

Сьогодні, багато людей витрачають більше грошей тільки, щоб їхні зуби білішими. Вони використовують кращі відбілювання зубів лікування і пройти процедури для досягнення блискучих білих зубів.

Відбілювання зубів була ефективної процедури, щоб полегшити колір зубів, не забираючи будь-якій поверхні зуба. Він не буде повністю відбілити всі зуби, він буде просто полегшити існуючі кольору зубів.

Лише деякі наділені перлинно-білих зубів, і наші зуби зазвичай втратити колір, як ми ростемо.

Наші зуби можуть також бути пофарбовані на зовнішній частині через їжу та пиття. Кава, чай, чорної смородини і червоного вина вплинути на зміну кольору наших зубів. Куріння є ще однією причиною зміни кольору зубів. Більшість людей можуть виникнути фарбування під поверхнею яке викликане крихітних тріщин в зубах або деякі антибіотики, які поглинають плями.

Але що це за відбілювання зубів лікування і процедури? І ці робити?

Відбілюванням. Це найбільш поширена форма процедура відбілювання зубів. Ваш стоматолог порадить вам, якщо це найкраще відбілювання зубів лікування підходить для вас.

Відбілювання робиться шляхом розміщення гелю або гуми, щоб захистити м’які тканини ясен. Потім продукт відбілювання буде застосовуватися на зубах за допомогою спеціального лотка яка формує в рот, як гумка оболонку.

Відбілювання зубів продукт зазвичай містить перекис карбаміду і перекису водню як “активних інгредієнтів. Коли ці компоненти руйнуються, кисень надходить в емаль ваших зубів таким чином, що робить колір світліше. Вся обробка може бути завершена в 3:57 тижнів.

Для тих, хто бажає пройти до цього лікування, то вам потрібно як мінімум три візиту до стоматолога. На ваш перший візит, стоматолог створить рот-Guard і прийняти карикатуру або враження про нього. Після початку лікування, рекомендується, що ви продовжуєте його будинку. Ви повинні регулярно застосовувати відбілювання зубів продукт протягом чотирьох тижнів, протягом не менше 30 хвилин за один раз.

Більшість відомих і кращих відбілювання зубів продукти можна застосовувати протягом декількох годин за один раз. Лікування може бути зроблено, навіть коли ви спите. В ідеалі, хороший результат може бути досягнутий лише за один тиждень.

Лазерне відбілювання. Це також називається “влада відбілювання». Хоч і дорогий, багато людей, особливо художники вважають його як кращий метод відбілювання зубів.

Під час цього процесу, коффердама поміщається на зуби, щоб захистити ясна, і продукт відбілювання малював по зубах. Лазер буде використовуватися для стимулювання хімічних речовин. Світло сприятиме підвищенню хімічної реакції відбілювання продукту, що зміна кольору може бути досягнута більш швидко.

Стоматологи вважають, що результат лікування лазерне відбілювання добре. Він може зробити ваші зуби до шести відтінків світліше.

На жаль, не кожен може отримати можливість пройти лазерне лікування. Стоматолог буде перевірити ваші зуби і переконатися, що ви здорові, для лікування. Вся процедура зазвичай робиться на годину.

Наслідки цієї влади відбілювання, як кажуть, триватиме до трьох років залежно від людини. Стоматолог ще радять не курити, їсти та пити продукти, які можуть викликати плями на зубах. Інші можуть знайти свої зуби уразливі для холоду після лікування. Але ці симптоми зазвичай зникають протягом декількох днів.

Це всього лише два з найвідоміших і найкращих методів відбілювання зубів доступні. Незважаючи на те, що вони можуть коштувати багато, ефект все одно варто. За допомогою цих методів, ви напевно блимати кожен ідеальної посмішки.