ніхто не хоче бути старим і зморшкуватим

Незалежно від того, скільки разів ви говорите жінці, що краса неглибоко, вона завжди знайде способи, щоб залишатися молодою і красивою. Бажання виглядати молодо і красиво зазвичай виступає як тонкі лінії і зморшки починають з’являтися. Мова йде про найбільш загальних ознак старіння.

Ви не повинні бути жах вентилятора розуміти, що тонкі лінії і зморшки завжди вселити страх у серцях жінок, які не хочуть бути старою і зморшкуватою. Тим не менш, це неминуча частина процесу старіння. Коли ми стаємо старше, наша шкіра стає сухішою і менш еластичною. Більшість людей починають розвиватися тонких ліній і зморшок у віці 30 або 35.

Деякі люди у віці від 20 мало зморшок навколо очей називають «гусячі лапки» від жмуритися або витрачати занадто багато часу на сонці. Інші люди можуть бути в їх 50-их або 60-х років, перш ніж ви навіть можете побачити зморшок. Зазвичай це відбувається, у них є розглянуто хороший піклуватися про свою шкіру протягом багатьох років і може мати більше шкірного сала, натуральне масло шкіри.

Вони можуть також мати гарні гени, які означають, що члени їх сімей не так багато зморшок. Зрештою, однак, кожен матиме принаймні кілька зморшок.

Два основних фактори в розвитку зморшок перебування на сонці і куріння. Хоча ми не можемо зворотному всіх можливих причин зморшок, є кроки ми можемо зробити, щоб мінімізувати процес старіння.

По-перше, уникайте надмірного перебування на сонці, в тому числі НД ламп та соляріїв. Ультрафіолетове вплив найбільша між 10 ранку і 4 вечора Перебування на сонці сприяє утворенню глибоких зморшок і борозен разом із змінами пігменту і текстуру шкіри.

Любителі поніжитися на сонці повинні бути дуже обережними, тому що факти показують, що надмірного сонячного світла значно шкодить шкірі питань. Як тільки пошкодження було зроблено, вона займає багато часу, для шкіри, щоб відновити своє здорове яскраві світіння. Щоб уникнути цього, використовуйте сонцезахисні засоби в поєднанні з іншими НД-захисних заходів.

Киньте палити, оскільки це не тільки збільшує зморшок навколо рота, а й ставить вас на більш високий ризик розвитку раку шкіри.

Є багато доступних методів лікування тонкі лінії і зморшки, але правильний вибір важливо, якщо ви хочете отримати результати. Lumnaderm є популярним продуктом, який може допомогти зменшити появу зморшок і тонких ліній.