наскільки природні-Природно-інгредієнтів в красі products_

Це, ймовірно, найкраще просто зробити свій власний “природний” продуктів краси, якщо ви хочете, щоб переконатися, що вони насправді містять “всі природні інгредієнти.” Є кілька хороших компаній, що надають органічні інгредієнти для полегшення створення ваших власних продуктів. Натуральна косметика легко зробити в домашніх умовах, не використовуючи нічого більше, ніж звичайні кухонним обладнанням.

У цій статті коротко розглянемо, як виробники продуктів краси сказати нам, що в їх продукції.

Ринок в косметичні товари значно виріс за останні 25 років, але в останні 10 років спостерігається зростаючий інтерес до інгредієнти, що містяться в лосьйонах, кремах і зілля ми застосовуємо так щедро, щоб наша шкіра – найбільший орган нашого людського тел.

Багато основні виробники досі потік включають ряд не так натуральні інгредієнти у своїх продуктах:

– Відходи з нафтохімічної промисловості
– Свинець та інші важкі метали
– Продукти, витягнуті з туш тварин

Багато з цих інгредієнтів даного наукового прізвищами. У той час як цинік може сказати, що це навмисна спроба ввести в оману споживача, більш милосердними думка, що це робиться в гонитві за правильність маркування.

В результаті підвищену увагу до питань охорони здоров’я і плутанини з інгредієнтами і маркуванням, новий сектор цього прибуткового ринку виникла, яка полягає в необхідності природного догляду за шкірою і косметика.

Але наскільки природним є природним?

Багато споживачі вимагають натуральні інгредієнти, але не готові прийняти необхідний компроміс в продуктивності продукту. Класичним прикладом є з інгредієнтом лаурилсульфат натрію. Це синтетичних миючих засобів, отриманих з кокосового масла, і він з’являється в широкому діапазоні шампуні, продукти, зубні пасти і рідкі мила. Це те, що дає ці продукти розкішні бульбашки і піна, до якого ми всі звикли. Ряд досліджень показали, що цей інгредієнт шкідливо і багато споживачів тепер шукати продукти, що містять альтернативи.

Виробники потім розробили натрію лаурет сульфат, який вважається менш дратівливим, ніж лаурилсульфат натрію. Коли це було засуджено, амонію лаурет сульфат і сульфат амонію лаурил були замінені. Ще раз це синтетичні миючі засоби розроблені з кокосового масла, і вони до цих пір вважається подразником. Деякі дослідження також показали, що вони можуть бути канцерогенними.

Якщо споживачі не мають знання про біохімію це майже неможливо розрізнити, що інгредієнти натуральні, а які ні. Сага SLS всього лише один приклад з цієї плутанини.

Як це не парадоксально, що ряд “природних” виробники активно просувати свою продукцію, що ганьбить продукти конкуруючих компаній – незважаючи на те, що інгредієнти, які вони містять, по суті те ж саме.

Споживачі повинні зробити самі в курсі істинного значення за таємничим імена на своїх косметичних пляшок і банок і виховати себе, про різних псевдонімів вони, ймовірно, зіштовхнуться.

Залежно від причини, щоб купити натуральні продукти, деякі інгредієнти можуть бути більш прийнятними, ніж інші. Візьмемо, наприклад, ланолін. Ланолін видобувається з вовни овець. Було показано, містять велику кількість хімічних речовин, що використовуються для знищення паразитів, які можуть жити на вівцях. Багато страждають екземою, що лікування з ланоліном продуктів – незважаючи на хімічні речовини – допомагає зменшити симптоми. Переваги лікування ланолін переважують недоліки потенційних домішок. Це оціночне судження, що особи, потрібно буде зробити.

На закінчення, один з кращих способів гарантувати, що ваші продукти є природними, щоб зробити їх самостійно. Є все більше число компаній, що надають органічних інгредієнтів для полегшення власного виробництва продукції. Натуральна косметика на диво легко зробити в домашніх умовах, не використовуючи нічого більше, ніж звичайні кухонним обладнанням. Це може бути альтернативою варто виїзді.

Ця стаття може вільно опублікувати з коробкою ресурсу.