жити молодшого віку це просто число

Хоча старіння неминуче, сьогодні, люди більш піклуються про своє здоров’я, ніж будь-коли, і не дозволяють визначити чисельні віку них. Але думки і почуття молодих і здорових не вистачає, ми хочемо, щоб шукати його, теж. Ось кілька простих порад від омолоджуючі експертів, які можуть допомогти:

• правильно харчуватися. Defy старіння з дієта, що складається з продуктів з низьким вмістом калорій, повна поживних речовин, таких як кальцій, білки і вітаміни С, Е і D, а також з низьким вмістом насичених і транс-жирів. Їжте багато овочів, фруктів і цільного зерна. Антиоксидантні властивості цих продуктів допомогти боротися вільні радикали, які вносять вклад у процес старіння.

• Вправа. Вправа є важливою частиною кожного омолоджуючі програми. Фізична активність уповільнює процес старіння, допомагаючи запобігти хворобам серця і ожиріння і допомагає шкірі виглядати молодше, тонізуючу м’язи і збільшуючи приплив крові. Крім того, сила і енергія допомагають організму виглядати молодше в будь-якому віці.

• Не паліть. Шкідливого впливу сигаретного диму може зайняти роки від життя людини, в той час як додавання років до його або її зовнішній вигляд. Куріння створює безліч ризиків для здоров’я, таких як хвороби серця і рак легенів і навіть соки шкірі вітаміну С, ключовий компонент для підтримки зволоження.

• догляд за шкірою. Хоча фізичні вправи і правильне харчування є важливими кроками у досягненні молодше, здоровіше зовнішній вигляд, важливо доглядати за шкірою зовні, а також. Шкіра показує ознаки старіння рано. Використання щодня зволожуючий крем з SPF 15 є критичною. І, на щастя, здається, це одна практики молодих жінок вже використовують. За даними доповіді про оцінку шкіри Nivea і RealAge, 51 відсотків жінок у віці від 26 і 39 використовувати Щоденний зволожуючий особа з SPF 15 або вище, щоб краще піклуватися про свою шкіру обличчя.

У той же компанії по догляду за шкірою не тільки вірить у важливість хороших звичок догляду за шкірою, але це дійсно намагаються допомогти жінкам визначити точно, що хороші звички по догляду за шкірою.

Хоча дні народження неминучі, боячись їх не потрібно. Піклуючись про всьому тілі, всередині і зовні, легко виглядати і відчувати себе молодше. Свідоцтво про народження може говорити одне, але тільки у вас є контроль над вашим реальним віком.

Більше половини жінок використовують Щоденний зволожуючий особа.