достоїнств хірургічний метод порівняно з не хірургічними методами

Велика частина населення старіє і з цим приходить скарб провисання і зморшкуваті обличчя. Є багато методів, щоб оновити свою зовнішність шляхом підняття особисто, хірургічним і нехірургічним шляхом.

Ось деякі методи, щоб зробити один виглядати молодше:

Традиційна підтяжка обличчя: Ця операція перевірені і надійні методи забезпечення більш молодий і відпочивав, дивлячись лицьової області. У цьому методі, шкіра підтягується в області шиї і щелепи, де помітні провали як правило, з’являються. Шрами для цієї процедури приховані в області підборіддя, а також шкіру голови за вухами.

Ця техніка вражає нижню три чверті обличчя і найчастіше виконується на тих у віці від сорока і сімдесят. Ця операція значно допомагає полегшити отвисшие складки шиї і в рот і під-носовій області.

Брів або чола: Це ще один хірургічний метод, який видаляє опустивши шкіри у верхній частині біля брови і лоб. Вона може бути виконана окремо або у поєднанні з традиційною підтяжки обличчя.

Хімічний пілінг: Це нехірургіческіх підхід до жорсткості. Це тягне за собою кислотне речовина застосовується до області. Хімічні опіки верхньому рівні дерми, яка потім лугах ВИКЛ під час процесу загоєння. Нова шкіра, яка замінює це напружене і свіже дивитися. Є два рівня пілінги, поверхневі і середні глибини. Огляд у лікаря буде визначити, який тип буде підходящим для вашої шкіри.

Лазерна шліфовка: лазерний промінь енергії або імпульсний світло, спрямований на шкіру з метою видалення верхнього шару. Він поставляється в різних рівнях інтенсивності, щоб задовольнити потреби кожного пацієнта.

Косметична хірургія може потрапити в наступних категоріях:

. 1) первинна консультація –

Хірургія підборіддя, пластика повік, підтяжка обличчя середнього, підтяжку чола, або, може бути реконструкція частини шиї може бути рекомендовано лікарем, якщо пацієнт отримав серйозні старіння обличчя, але він або вона хочуть виглядати набагато молодше, ніж він чи вона насправді. Якщо це ваше тіло, що ви хочете зробити операцію, попросіть Підтяжка живота хірургом про зменшення грудей або збільшення, або процедури ліпосакції.

2.) Хірургічна косметична хірургія

У цій категорії, хірурги виконують косметичну хірургію з використанням самих передових метод хірургії, так як це більш безпечна альтернатива відкритої хірургії. Ці нові високотехнологічні методи припускає використання лазерів для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри. Навіть eyelifts, підтяжка обличчя і в даний час більш безпечним для пацієнта більш швидкий час відновлення, За допомогою цих нових методів.

3) відсутність хірургічних процедур. –

Якщо ви дійсно, насправді не потрібні, то малоймовірно, що пластичний хірург
Рекомендуємо Вам пройти операцію, в якій те ж саме можна зробити, не хірургічні методи. Наприклад, мікродермабразія і хімічний пілінг може бути використаний для видалення зовнішнього шару мертвої шкіри і виявити молодше, здоровіше шару під ним. Деякі продукти догляду за шкірою, як третиноїн Визначається для нормального використання в домашніх умовах (з або без захисту від сонця крем обов’язково) так що ваша шкіра буде природно змінити тони і справедливості.