Як стригти волосся просто у вашому будинку

Якщо волосся Ви збираєтеся розріз брудними і жирними, перше, що потрібно зробити, це зволоження волосся достатньо, щоб зробити його простим розчісується і укладаються. Пам’ятайте, що набагато легше стригти волосся мокре волосся. Обов’язково видаліть і зв’язок і вузлів за допомогою гребінця по волоссю добре. Отже, як стригти волосся?

Одним з основних речей, які ви повинні зробити, якщо ви хочете, щоб підстригти волосся, щоб інвестувати в парі ножиць, який зроблений спеціально для стрижки волосся. Ви можете знайти реальні економічні ножиці в аптеці, але ви повинні знати, що дешеві ножиці нудно набагато простіше й ножиці нудно буде в кінцевому підсумку в нудній розрізу. Будь ласка, знайте, що це дуже важливо, що ви ніколи не використовуєте ви використовуєте ножиці для стрижки волосся для чого-небудь ще.

Є також деякі інші речі, які потрібно, коли стригти волосся, звичайно залежно від стрижки: бритви, електричні машинки для стрижки, заколки для волосся, фена і гребінця.
По-перше, мокре волосся просто достатньо, щоб зробити його легко розчісується і укладаються. Із застосуванням ручних розпилювачів води буде робити свою справу.

Гребінь волосся до свого правильному стилю і почати скорочувати на кінцях. Про те, як стригти волосся з боків голови, розчісуйте волосся перпендикулярно нитки, а потім нахилити гребінця близько 30 градусів. Відріжте волосся, яка стирчить на вершині гребеня. Стрижка волосся має бути зроблено поступово і терпляче.

Не рубати великі порції за один раз.

Для різання волосся на потилиці, гребінець перпендикулярної волосся пасма і стрижка, яка стирчить на вершині гребеня. Пам’ятайте, щоб розчесати глибоких в нижній частині голови, підняти гребінь злегка потім вирізати. Але як йти невеликий процесу різання досягає верхньої частини голови.

Про те, як вирізати волосся в передній частині голови, нахил гребінця до 30 градусів, а розчісування і стрижка на вершині гребеня. Переконайтеся, щоб тримати пасма волосся поруч, де Волосся розділені довше, ніж на кінцях.

Ви можете дати собі та своїй родині надзвичайно респектабельні стрижку, якщо ви не поспішайте, і практика, практика, практика. Стрижка волосся вашої родини це відмінний спосіб економити гроші. Є так багато більш фантастичним і корисні рекомендації та інструменти для стрижки волосся дитячі будинки. Це було просто заглянути в як безвідмовний це може бути і як це може заощадити вам гроші.

Більшість дітей вимагають, щоб їх волосся розрізати принаймні один раз на 2 місяці, і наскільки легше це може бути, щоб зробити це у себе вдома, ніж того, щоб вивести їх так часто.