Як позбутися кіл під очима

Більшість людей стурбованість з приводу використання косметики для шкіри і охоплюють недосконалості, що старіння є причиною їх, може бути, ви все ще молоді, але у вас є повідомлення темні кола під очима і що робить вас виглядати старше, і ви хочете позбутися від нього.

Я розумію ваше занепокоєння, ніщо не змушує вас виглядати старше, ніж темні кола навколо очей, так що ми повинні поглянути на деякі загальні природні засоби використовуються для видалення або зменшити їх.

Але дозвольте мені сказати вам, що причина цієї проблеми відрізнятися по кожній людині, іноді є причиною алергії, спадковість, недолік сну, зневоднення, анемію та інші. Однак це також може бути, що у вас виникли затримки рідини в кровоносних судинах, що сприяє темні кола.

Ось кілька способів, щоб позбутися кіл під очима:

Носіть сонцезахисні креми мінімум SPF 30, експозиція очі шкіру до сонця робить його слабким і більш схильні до набряклості.

Пийте багато води, дуже поширене, що відсутність води споживання викликає проблеми в нашому тілі, такі як зневоднення і, таким чином сушить нашу шкіру.

Їжте здорову їжу багато вітамінів і антиоксидантів, таких як фрукти і овочі. Цибуля, бобові, журавлина, чорниця, чай і петрушки містять могутні анти пігменти окислювача, які захищають нашу шкіру від вільних радикалів.

Не беріть занадто багато харчової солі

Ви також можете побалувати шкіру під час вашого сну, за допомогою хорошої ночі особи маска або крем, який допомагає зменшити появу набряклості і знебарвлення.

Застосувати скибочки огірка у вашому закритими очима, принаймні 15 хвилин в день, було доведено, зменшити набряклість.

Не тріть очі, це може призвести до алергії.

Ви можете також охоплювати проблеми з косметикою.

Тим не менш, є кілька потужних анти старіння креми і гелі для лікування темних кіл, які були доведені, що виробляє вражаючі результати. Важливо, щоб продукт зроблений з натуральних інгредієнтів, і що він doesent містять хімічні речовини, які можуть пошкодити очі.

Eyeliss і Haloxyl деякі прорив інгредієнти, які в поєднанні є дуже потужними в лікуванні темних кіл і кілька компаній використовують його.