Новітні стоматологічні трендом спа стоматології з доктором Шилпа Trivedi

Отримання кореневого каналу, як правило, в кінці поганий жарт. Але тепер ви можете обміняти ці жахливі спогади про відвідування стоматолога для чогось більш заспокійливим.

Тільки уявіть собі вібрацію бурового заспокоїли щодо дзюркотливий струмочок, і запах гумових рукавичках замінений ароматом лаванди. Ви не будете відчувати тицяє і тицяє жорстких інструментів, тому що ви будете занадто неуважний з глибокий масаж тканин. Звук чудовим?

Додаткові процедури перетворилися на оплоти в стоматологічних кабінетах в усьому світі. Тепер, коли д-р Шилпа Trivedi можете бачити, що є люди, прикріплені до зубів вони відносяться, у всіх нас є привід для посмішки. Офіси, які використовують так званий “SPA Стоматологія” процедури пацієнти повідомляють, що залишити без порожнин і розслабленим, щоб ядро. Мало того, що сьогоднішні стоматологи беруть багато інших напрямків від клієнтури.

Що ви можете очікувати від досвіду в спа стоматології? Цей термін служить парасолькою безліч практик-ароматерапії і масажу є одними з найбільш поширених-у поєднанні з традиційною стоматологічних процедур. Всі практики використання SPA Стоматологія зосередитися на наданні допомоги пацієнтові залишити свої турботи і напруженість у двері.

Типовий прийом в бажаних стоматологічної допомоги, у Флашингу, Нью-Йорк “Four Seasons стоматології”-дає нам смак того, що очікувати. Щоб відволікти пацієнта від їх оточення є “Пейзаж окуляри”, який охоплює очей пацієнтів зображати більш бажаний мова, як і мирний потік в лісі. Навушники також дана вам, щоб ви могли грати музику за своїм вибором, з дистанційним управлінням масаж килимки, які місити спину, і ароматичні масла, які заспокоюють і спокійно. Наприкінці призначення, кожен пацієнт лікується в гарячий рушник, ібупрофен, бальзам для губ і молочний коктейль-все подається на блюдечку з блакитною облямівкою.

Екстравагантна, як деякі з цих зручностей може здатися, кожен з них обрано не випадково. Наприклад, метою є молочний коктейль, щоб заспокоїти біль рот і утримувати від бажання важкі продукти в той час як наслідки анестезії випаруватися.

Ароматерапія аромати були ретельно підібрані для створення конкретних настроїв. Запахи як троянда може заспокоїти і заспокоїти пацієнтів при отриманні працював, розмарину стимулює і освіжає ті у відновленні. Крім того, деякі клінічні випробування показали, голковколювання, щоб бути дієвою знеболююче в стоматологічному кабінеті. Справді, SPA Стоматологія тенденція знайшла свій початок з голковколюванням в 1970 році, і сьогодні вона все ще широко використовується стоматологами для контролю болю.

Це може бути найбільш часто використовуваних спа стоматології лікування масаж, який, як відомо, щоб звільнити ендорфінів і зниження кров’яного тиску. Нормальний зубної тривога офісу може підняти кров’яний тиск і стимулювати виробництво адреналіну, зниження ефективності анестезії, пише д-р Шилпа Trivedi. Вона додає, що масаж може компенсувати ці небажані ефекти, у свою чергу, вимагає менше хімічних анестезії для знеболювання ж ефекти.

Дивно, але ці додаткові послуги не часто до кількості законопроекту, оскільки вони стоять офісі мало, щоб реалізувати. Це робить SPA Стоматологія життєздатною вибрати для кожного, особливо тих, хто, як правило, триматися подалі від необхідності чищення зубів через фобій. Хто знає, може, нова ера стоматологічної допомоги почався.