Ліпо особи як вона працює і що очікувати під час і після лікування

Ви, ймовірно, виявили, що немає ніякого способу, щоб зменшити місце жиру на вашому тілі, і що просто втрачає вагу з усього це єдиний спосіб, щоб схуднути плями ваша біда. Однак, іноді ніяка кількість вправ не усуне зайвий жир на вашому обличчі.

Якщо ви недавно втратили вагу скрізь, крім вашого обличчя, або просто народився з круглою особливостей, є допомога доступна у вигляді обличчя ліпосакції.

Цей тип операції схожий на регулярні ліпосакція, за винятком вона може видалити небажаний жир у вашому підборідді, щоках, і будь-яких інших проблемних областей. У цьому типі лікування, хірург робить розріз і вставляє канюлі, яка являє собою трубку, специфічні для даного типу операції. Через цю трубу, хірург витягує жирові клітини для стрункішою зовнішності.

Період відновлення не обширний, а вам залишиться тільки кілька стібків, щоб покрити невеликі розрізи. Ви просто порадили відпочивати протягом приблизно день, і носити пов’язки, щоб покрити уражену ділянку протягом декількох днів. Зазвичай, ви можете повернутися до роботи і звичайної діяльності після того, як близько двох днів, до тих пір, як ви обережні, щоб не штовхатися оброблюваної області.

Додатковий пункт пам’ятати після операції, щоб зберегти ваш піднятою головою як мінімум на двох подушках, коли ви спите протягом приблизно двох тижнів. Ви також повинні мити всі фрукти і овочі також для профілактики інфекцій, якщо у вас є розріз у роті, і усунути сиру рибу зі свого раціону, поки розріз не зажила.

Є деякі побічні ефекти, з лицьового ліпосакції, але більшість з них тимчасової або оборотними. Ваше обличчя, ймовірно, буде опухлими протягом декількох тижнів, і ви можете також відчувати поколювання, печіння або раптовий холод почуттів у оброблюваної області. Ці відчуття повинні припинити через кілька тижнів після операції.

Нещодавно обробленої частини вашого обличчя також може викликати оніміння, які повинні зникнути через кілька тижнів. Тим не менш, можливо, щоб він був постійним побічний ефект, разом з шкірою зморщування і рубцювання.

Хоча навряд чи, будь-який з цих побічних ефектів може статися, тому переконайтеся, що слідувати вказівкам лікаря добре. Дослідження до ліпосакції особи безперечно допомагає також.

Якщо ви готові для операції і відновного періоду лікування, мати реалістичні очікування, і обізнані про можливі побічні ефекти, ви будете кращим кандидатом на цю процедуру.