Головна електролізу ви повинні прийняти шанс

Маючи тіло та волосся на обличчі, де ви не хочете, це вимагає деяких форм видалення волосся будь то гоління, вищипування, епіляція, лазерне або електролізом. Цей міні-путівник обговорять додому електролізу і чи варто приймати шанс зробити це самостійно. Особисто я не рекомендую його, але якщо ви хочете більш міцний метод видалення волосся і не мають доступу до професійних або ви не можете дозволити собі процедуру, то це ваш вибір. Електроліз зроблено досвідченим професіоналом є процес електричного струму застосовується до цибулини волоса через крихітні голки для видалення окремих волосків і вбити кореневої, щоб зупинити подальше зростання волосся. Це не характерно для середнього споживача, щоб мати доступ до професійним обладнанням, необхідним для цієї процедури таким чином, це не рекомендується.

Ви можете отримати вдома електролізу комплекти в Інтернеті або в роздрібний магазин косметики та парфумерії, але вони не забезпечують такий же професійні результати, як в салоні. Головна комплекти не використовувати голки і не входять у волосяний фолікул, як і в професійному лікуванні, так що результати, ймовірно, не буде постійним. Якщо у вас є доступ до професійних обладнанням, але не знаю, як ним користуватися, ви піддаєте себе ризику інфікування або постійного погіршення шкіри, якщо ви спробуєте це. Вибір ризикнути на зроби сам будинок електролізу до вас, але ви повинні бути інформовані про наслідки, якщо ви плануєте спробувати це на свій власний.

Чи використовуєте ви вдома або комплект професійного обладнання вам необхідно переконатися, що ваші інструменти добре стерилізувати перед виконанням процедури. Ви також можете інвестувати в актуальних знеболююче перш ніж зробити це, як ви самі можете також очікувати, що це боляче, коли ви намагаєтеся додому електролізу. Ви, ймовірно, не отримати найкращий результат, коли ви робите це самі і знову, ви ризикуєте пошкодження шкіри або інфекції. Ви, швидше за все не отримують постійних результатів, оскільки Ви не є навчені професійні електролізу, чи використовуєте ви професійним обладнанням або домашній комплект. Якщо ви вирішите використовувати цей метод, і зробити це самостійно вам також необхідно підготувати шкіри пілінг та чистка областей, з яких ви плануєте видалити волосся. Будь ласка, прийняти всі запобіжні заходи, щоб бути в безпеці і зберегти обладнання для електролізу стерилізувати.