інформацію про пластику грудей

Операція зі збільшення грудей може вдасться підняти вашу самооцінку і навіть піти так далеко, щоб змінити вашу особистість, надаючи вам тіло ви завжди прагнув. Фактичні операції зазвичай займає близько години під загальним наркозом. Процедура безболісна, після операції ви будете відчувати біль і буде дано ліки, щоб допомогти вам спати. Якщо у вас є розрізи, зроблені під грудьми собі або під пахвами, буде мало шрамів на деякий час. Через деякий час ці слабкі шрами не зникнуть, і ніхто не зможе навіть побачити їх.

Перед операцією дуже важливо обговорити процедуру з вашим хірургом і мати можливість задати будь-які виникли у Вас питання про неї. Перша консультація завжди є найбільш важливим, оскільки ваш хірург повинен розуміти, саме погляд, який Ви хочете досягти, і потрібний розмір і форму чашки вам бажаю. Бути ясно, про те, чому ви хочете мати операції по збільшенню грудей і подивитися, що ви сподіваєтеся отримати. Вони будуть просити вас про бажаний розмір і форму чашки не хвилюйтеся, якщо ви не впевнені в цьому, як ваш хірург мають багаторічний досвід роботи і бути в змозі допомогти вам.

Існують різні види імплантатів і одного, щоб задовольнити вас буде вирішуватися між вами і хірургом. Хоча це є безпечною процедурою і досить прямо вперед, як і при будь-якої операції є ризик, і ви повинні знати все про ці для того, щоб прийняти обгрунтоване рішення, чи хочете ви, щоб продовжити.

При виборі зовнішнього вигляду ви хочете досягти після операції, є форма і обсяг прийняти рішення о. Будьте реалістичні щодо розміру ви хочете, якщо у вас є невелика рамка і шукають великих розмірів грудей, думаю, що якщо це буде в пропорції до іншої частини вашого тіла. Багато жінок зосередитися тільки на розмір чашки, хоча це не єдина особливість, щоб розглянути, простір між грудей також може бути зменшена для більш повного ефекту.

Для досягнення погляд, який буде захоплюватися і зробити краще форму тіла для вас, ви хочете, щоб ваші груди, щоб подивитися якомога природніше. Якщо вони дуже великі, вони не будуть особливо досягнення цієї мети. Це не тільки ширину вашої грудей, що є важливим, але також висоту і як далеко вони проекту. Дуже великими грудьми і пишними стегнами можете просто вдасться зробити ви подивіться надмірна вага, тому завжди прислухаються до порад хірурга і думаю, що через операції, перш ніж приймати остаточне рішення.

Коли ви вирішите, Форт розмір імплантанта певні чинники прийде в грі. Шкіра навколо області, яку ви хочете додати імплантат повинен мати певну кількість еластичність щоб вона могла розтягнутися навколо нового розміру і форми. Це також може обмежити розмір імплантату ви здатні були встановлені. Якщо шкіра має обмежену еластичність до нього після того, як імплантат вона може виглядати і відчувати себе неправдиві. Це абсолютно зворотний ефект, який ви хочете створити. Існуючі тканини молочної залози також повинен бути визначений для того, щоб встановити, наскільки грудей може бути збільшена.

Після операції була виконана, і ви повернулися в будинку, це важливо, ви відпочити і розслабитися. Не вважайте за кермом автомобіля або робити які-небудь важкі дому; підйомі і переміщенні слід уникати. Навіть пилосос викличе у вас біль і слід уникати. Якщо у вас є маленькі діти, ви будете мати, щоб пояснити їм, що вони повинні бути дуже обережні, навколо вас, принаймні перші кілька тижнів.

Це необхідно носити спеціальний бюстгальтер підтримку протягом першого місяця. Це допоможе забезпечити вашу нову груди з максимальної підтримки, необхідної і тримати їх досить щільно один до одного так, щоб мінімізувати біль. Набухання грудей може бути зменшена за рахунок використання цього бюстгальтера. Імплантату буде тривати вічно, але ви повинні піти на перевірити навколо кожні вісім років.

Для того, щоб годувати дитину грудьми все ще можливо навіть після у вас була операція по збільшенню грудей.

Багато людей відчайдушно хочуть грудні імплантати, але бояться йти вперед з ним, як вони думають, що імплантати небезпечні. Імплантати використовуються в наші дні виготовляються з згуртованої гелю, яка є матеріалом високої якості і розриву докази.

Якщо ви плануєте з операції по збільшенню грудей, зробіть своє дослідження належним чином. Завжди перевіряйте свої повноваження, кваліфікацію, досвід і репутацію.