як мати великий шкіри

Наша шкіра є найбільшим органом нашого тіла. Як і всі інші органи, функціонування шкіри залежатиме від процесів старіння. Його зовнішній вигляд буде змінюватися, як ми старіємо. Наприклад, коли ми були молоді, наша шкіра завжди зволоженою, гладкою і пружною. Це все тому, що наша шкіра містять високі рівні колагенових і еластинових волокон. Коли ми стаємо старше, ці білкові волокна починають руйнуватися, або пошкоджені вільними радикалами. Поряд з іншими факторами, такими як стрес, сонячне світло, забруднення, генетика, наша шкіра починає показувати загальні ознаки старіння – зморшки, шорсткості і сухості.

Доброю новиною є те, величезний прогрес у омолоджуючі технології по догляду за шкірою протягом останніх кількох років практично допомогли нам повернути час назад на нашій шкірі. Результатом є те, що здоровий, молодий і сяючої шкіри, як ви завжди хотіли. Давайте подивимося, як ви можете вирішувати проблеми шкіри, пов’язаних зі старінням!

Зморшки: освіта зморшок в значній мірі викликано зниженням рівня колагену і еластину. Ці білкові волокна відповідальність за збереження нашої фірми шкіри і гладкою. Вироблення колагену, ще більше знижуються надмірного впливу сонця.

Для боротьби зі зморшками, один з перших і найпростіших способів є використання сонцезахисного крему, коли ви піддаєтеся впливу на сонці. Завжди звертайте увагу на якість сонцезахисний крем з діоксидом титану або оксиду цинку в якості основних інгредієнтів. Крім того, вибрати безпечний зморшок крем сформульовані з високою концентрацією ефективних інгредієнтів, таких як антиоксиданти і колаген-підвищення компонентів.

Шорсткість: наша шкіра стає тьмяною і грубо, коли вона не може пролити від мертвих клітин шкіри так швидко, як це було раніше. Це ще одна ознака старіння.

Щоб зберегти нашу шкіру від шорсткості, видаліть регулярно верхній шар відмерлих клітин шкіри з ніжним ексфолиант з гліколевої сформульовані кислот. Знову ж таки, переконайтеся, що використовуєте косметичних продуктів, багатих природними антиоксидантами боротися з вільними радикалами, які сприяють старінню.

Сухість: наша шкіра стає менш здатним утримувати вологу, оскільки ми старіємо. Навіть людям з жирною шкірою відчувають, що їх шкіра стає більш збезводненої. Це робить нашу шкіру відчувати себе жорсткі і незручні.

Щоб зберегти нашу шкіру зволоженою, використовуйте м’яке миючий засіб, який залишить вашу шкіру м’якою і еластичною, а не туго після чищення. Крім того, використання сироватки та креми з зволожувачами сформульовані і поживні речовини, такі як гіалуронова кислота і натуральні рослинні олії для полегшення утримання вологи.

Для боротьби з ознаками старіння, важливо розвивати здоровий спосіб життя. Не курить, захистити себе від надмірного сонячного світла, стежте за своїм мімікою. Вибір правильних продуктів по догляду за шкірою також відіграє важливу роль у запобіганні вашу шкіру від подальшого старіння і звернути назад ознаки старіння.