як ви можете отримати гарні очі для підвищення вашого з’являється

Очі були названі вікнами душі через те, скільки вони спілкуються. Очі дають вашій владі особа та індивідуальність. Вони не повинні бути певного розміру або форми для вважатися достатньо – всі очі мають свої відмінні привабливості. Коли макіяж наноситься виглядали природно це буде виявити точний колір очей і підвищити привабливість очі. Коли Ви відчуваєте себе прекрасно про ваше макіяжі ви, ймовірно, буде набагато більш гарантованою і може мати 1 менше фактора турбуватися.

Тонкі застосуванні олівець для очей, тіні і туш працювати разом, щоб справити магії і зробити ваші очі з’являються своїх кращих проявах.

тіні для повік

Тіні покликаний виділити і намітити очима. Тіні для повік використовується для отримання глибини, щоб виявити привабливість очей. Темного кольору використані навколо кришки зробить очі здаються меншими, хоча більш світлий колір зробить його здаватися більше. Це те, що тіні для повік йде про створення ілюзій. Ці основні методи для наступних форм очей:

Маленькі очі: не використовуйте занадто багато тіні або вкладиша â € “це змусить Вас очі здаються менше. Використовуйте світлий колір на повіку, використовувати більш темний колір в складці і використовувати маркер під брову.

Великі очі: Одягати темні тіні навколо кришки і розширювати його у бік складки. Використовуйте плоскі колір під бровою, щоб виділити.

Глибоко посаджені очі: Використовуйте світлі кольори навколо століття і під брову. Використання коштів колір в складці. Підкресліть, зовнішні куточки з тінню.

Широко розставлені очі: Використовуйте темні кольори навколо внутрішніх кутів очей.

З капюшоном очі: використовувати світлі тони навколо кришки. Використання темних кольорів від середини століття до зовнішнього кути і перемішати.

Сферичні очі: Зробіть сферичні очі тривалий за допомогою кольору все близько до і розширення до зовнішніх кутах.

Азіатські очі: Використання підсвічування під брову. Використання світла тінь навколо внутрішньої п’ятдесят відсотків кришку і більш темний колір навколо зовнішнього п’ятдесят відсотків.

1. Світлі кольори викликають, щоб відкрити очі, темні кольори викличе очах відступати

2. Якщо у вас дуже світла шкіра уникати темних відтінків

3. Будьте обережні з мерехтінням â € “вони принесуть увагу на недоліки і зморшки.

4. Області навколо очей буде початковим, щоб показати вік, не тягніть навколо шкіри.

олівці для очей:

Eyeliners призначені окреслити очі, так що вони повинні робити саме це, а не бути центром вашої косметикою. Eyeliners входять в численні кольорів і типів рідини, олівець і так далі. Тримайте олівець для очей природний. Пучки можуть бути отримані в декількох кольорах (на найкращому з’являтися слідувати чорного або коричневого кольору) і може бути загостреним для хорошого серії. Для нечітка ефектом використовувати тіні губки аплікатора або кисті тіні. Коли ваші олівці занадто м’які охолодити їх. Коли вони занадто сильно пом’якшити їх, тримаючи їх між пальцями.

Для серії оці, починають навколо нижньої кришкою, безпосередньо під віями. Коли ви закінчите завжди розмазати серії з губкою. Залишайтеся якомога ближче до серії вій наскільки це можливо. На верхню кришку, проведіть ряд форм внутрішнього кута до зовнішнього кута, потовщення серії у напрямку до зовнішнього кута. Відразу після 40 років зберегти в серії між віями.

Туш для вій, а також створення гарних вій:

Туш кадрах очі і можуть зробити ваше обличчя оживає. Туш м’яко підкреслює очі хоча потовщення і потемніння вій, це буде останній штрих для очей. Є декілька різних типів на вибір, потовщення, і водостійкі, щоб розмазати докази. Водонепроникність зажадає спеціального видалення і розмазати докази змиється без особливих зусиль. Це не велике поняття, щоб покласти на водостійка туш протягом тривалих проміжків часу, тому що вона включає в себе тенденцію сушити вії.

Виберіть тіні туш, яка доповнює ваш забарвлення. Темнувато відтінки на світлі очі з коричневими віями затемнити їх волі і може з’явитися суворим. Залишається осторонь від блюзу разом з іншими квітами, тому що вони зруйнує вашу з’являються.

Вії, які важко згорнутися може зажадати допомоги бігуді вії. Завити Ваші вії до вас нанесіть туш â € “підтримують від 10 до двадцяти секунд.

Щоб нанести туш з’являються прямо у ваше дзеркало з підборіддям злегка підняв так що ви можете бачити ваші вії. Вставте паличку тільки один раз і твіст, не передаються. Насосні може зламати гребінь щетиною і розподілити туш нерівномірно і може вичерпатися туш швидше. Почніть з прокаткою паличку від коренів до кінчиків у висхідному русі. Вставте гребінець і застосувати ще раз. Якщо ваші вії товстий і тривалих вони можуть глухий звук разом. У цьому випадку дайте їм висохнути, після чого вони повинні бути розділені кутом брови щіткою.