приховати свій реальний вік

Ми всі знаємо, що захистити себе від сонця є номером один, що ви можете зробити, щоб запобігти зморшки. Ми живемо в культурі, одержимий шукає молодих, щоб люди навіть доходять до того, хірургії, щоб отримати це гладка сяюча шкіра. Інші, менш сміливі, але проте так само, як визначається постараюся ін’єкції ботокса, хімічний пілінг, шкірні наповнювачі і не кажучи вже про десятки кремів і лосьйонів на ринку сьогодні.

Шкіра є найбільшим органом ваші – Правильне харчування може зробити величезну різницю в тому, як ви виглядаєте і відчуваєте. Як вони кажуть, що ми вкладаємо в наші тіла і робимо для себе в наших 20-х і 30-наздожене до нас у наших сорокових і 50-их. Замість того, що сонце поцілував погляд від сонця, ви можете добитися того ж здоровий рум’янець, вживаючи в їжу дині, абрикоси, морква, солодкий картопля, шпинат, фрукти і овочі з темно-зеленого, жовтий, помаранчевий і червоний відтінок.

Як правило, пити по половині літра води в день, щоб зволожувати шкіру. Зелений чай, масло канола, волоські горіхи, індичка, тунець, ожина, чорниця, полуниця, сливи і всі містять Ant-старіння властивостями, щоб допомогти вашій шкірі виглядати сяючою. Дослідження обмежені, але дослідники точно знаю, що ті ж вітаміни, які захищають шкіру і забезпечують безліч переваг для очей, зубів, нігтів, кісток і кровоносної системи. Дослідження показують, що ярмарок шкіркою людей отримують користь від дієти, багатої каротиноїдами достатнім захистом від ультрафіолетових променів. Це також сприяє здоровий колір шкіри.

Як правило, ті, хто регулярно їсть овочі, квасоля, оливкова олія, горіхи, а також мульти-зерновий хліб, менш імовірно, зморшок, ніж ті, хто споживає велика кількість червоного м’яса, масла і солодких продуктів. Антиоксиданти вітаміну А, С і Е, цинк і селен зменшити кількість звільнених радикалів клітинами шкіри. Добавки, які включають в себе поєднання цих вітамінів захисту шкіри від старіння через ультрафіолетового опромінення. Візьміть вашої шкіри, він буде дякувати вас пізніше!