отримати, що здорове волосся змолоду

Про що це дивовижні волосся? Як деякі жінки дівчата найкрасивіші волосся, а інші просто найгірший волосся можливо? Кучеряві, сухі, ламкі … Ви називаєте це? Чи може це все бути генетика?
Ну, я тут, щоб сказати вам, що я знайшов кілька пунктів, які взяли те, що було абсолютно жахливо, що просто не міг встати на моє критичне очима в дзеркало, і допомогли поліпшити моє здоров’я волосся. Хіба я схожий на Дженніфер Еністон? Ні, не зовсім. Але я повинен би мені таку бейсболку кожен раз, коли я виходжу за межі будинку більше? Я звільнився від огидного волосся, і я зробив це, не міняючи мої гени. (Я думаю, що було б майже неможливо.)
Що я зробив, це викинути все, що було неефективно і загрозливим і абсолютно вбиває мого волосся. Всі дешеві продукти сміття я провів сотні і сотні доларів на вирушили в сміттєвий ящик. Причина цього? Ну, я подивився на себе в дитинстві, і побачив, що я насправді не завжди є огидні волосся. Насправді, це було під час сесії сальників з моїм, що вона витягла фотоальбом і показав мені, що моє волосся колись здавалося. Це не завжди було сухо, як дошки. Насправді, я наважуся сказати, що це було одного разу красиво. А так, щоб бути єдиним і в моєму середині двадцятих років, де я є, я відчував, що, dangit, мені потрібно, що красиві волосся назад тепер. Я не потребував в ньому те, що мені потрібно це зараз.
Тому я вирішив внести деякі зміни. Я почав з продуктами. Я також подивився в дієтичних змін, які впливають на волосся і шкіру. Це очевидно. Як багато хто з нас дівчата йдуть туди і спробувати ці загрозливі дієт, які голодували наші тіла жиру? Ну, відповідь, ймовірно, багато хто з нас. І те, що я дізнався, що ці дієти загрожує здоров’ю не тільки наші волосся і шкіру, а й інших життєво важливих органів, таких як серце. Це нерозумно, нездорова, і давайте будемо чесними, це дівчатка, як Кім Кардашян unnattractive з хлопцями? Напевно, немає. Насправді, безумовно, ні. Так що не лякайтеся розміру Жан або два вище, де ви знаходитесь, якщо це означає більш здорові і щасливі ви.
Крім того, я говорив з моїм стилістом, і він сказав, що є плоске залізо, яке обертається. Ця праска хороший для людей, які не навчені, як стилісти (давайте будемо чесними, більшість з нас не є експертами), тому що обертання заліза допомагає тримати нас від смаження наше волосся. Стиліст знає точно, скільки тепла волосся може прийняти. Крім того, коли він або вона працює на ваше волосся, він або вона дивиться прямо на волосся. Як користувачі дивляться на свої власні волосся на потилиці? Вони стараються, але дійсно, в кінці кінців, вони не роблять.
Так що ті кілька змін я зробив, і так, вони внесли значні зміни. Якщо Ви шукаєте відео докази, я знайшов цей сайт, який має ряд відео YouTube на продукт я обговорюю.