мікродермабразія ви хочете виглядати молодше

Мікродермабразія, також званий Microderm, не є хірургічна процедура, яка включає в себе видалення верхнього шару мертвих клітин. Думайте про це як потужний скраб для обличчя. Цей косметичний метод використовує механічні засоби для пілінгу і регульованим всмоктуванням, щоб позбутися від верхнього шару відмерлих клітин шкіри. Це керівництво охоплює все, що вам потрібно знати про це лікуванні.

типи Microderm машин:

Є два типи Microderm машин: ті, які використовують кристали оксиду алюмінію і ті з алмазними шліфування палички. Кристал мікродермабразії використовуються палички, щоб спустошити кристалів оксиду алюмінію. Інші типи кристалів, які використовуються в деяких машинах, таких як випічки соди або солі, але вони не є загальними. Алмазним кінцем мікродермабразії досягає подібних результатів, але з меншим дискомфортом. Однак деякі пацієнти віддають перевагу більш агресивні почуття Microderm кристала.

Переваги Microderm:

Microderm є одним з найбільш ефективних омолоджуючі процедури. Він відлущує шкіру більш ефективно і швидше, ніж будь-які особи! Microderm хороший для усунення пігментних плям, плям, зморшок, шрамів і прищів. Це також добре для згладжування грубої шкіри, видалення вугрів і білих вугрів, зменшуючи розмір пор, і пожвавлення тьмяної шкіри.

Ускладнення і ризики Microderm:

Microderm є безпечним омолоджуючі процедури. Більшість пацієнтів не розвивається жодних ускладнень від цього лікування. Проте, якщо машина поганий стерилізації, є ризик зараження. Ваша шкіра може відчувати себе трохи засмаглим після лікування, але це має тільки останні кілька годин.

Вартість Microderm:

Ціна на одну Microderm лікування зазвичай становить від $ 100 до $ 150. Вартість залежить від того, де проводиться процедура і області, яка проходить лікування. Більшість пластичних хірургів пропонують плани фінансування зробити процедуру доступною для всіх.

Ви є хорошим кандидатом для Microderm?

Всі кольори шкіри і типів можна лікувати за допомогою Microderm. Якщо вашою метою є, щоб позбутися від плямиста шкіра, нерівний текстуру шкіри, вугрів, плям або зморшок, ви можете бути реальним кандидатом на цю процедуру. Слід також зазначити, що люди з бородавками, цукрового діабету, аутоімунних захворювань, недавні спалахи герпесу, або важких акне не є хорошими кандидатами для цієї обробки.

коли ви побачите результат:

Для досягнення найкращих результатів, я настійно рекомендую, що ви отримаєте ряд процедур. Серія Microderm лікування зазвичай складається з 5 до 8 процедур від 1 до 2-тижневими інтервалами. Більшість пацієнтів побачити поліпшення після другої сесії. Тим не менше, основні зміни, як зниження шрами і зморшки стають видні після 4 або 5 процедур. Якщо ви хочете виглядати і відчувати себе на 10 років молодше, знайти кращий пластичний хірург у вашому районі. Правда мікродермабразії зазвичай виконується в кабінеті лікаря.