екстракорпоральне запліднення, чи правильно це для вас і вашого партнера

Екстракорпоральне запліднення, є корисною репродуктивних технологій, в яких один або більше яйцеклітини запліднюються поза тілом жінки. Ця система широко використовується в тваринному ембріологічної досліджень протягом десятиліть, але тільки з 1978 року вона успішно використовується для репродуктивної функції людини. Процес людської відтворення вимагає стимуляції росту кілька яєць щодня ін’єкції гормону ліки. Крім того, можна проводити IVF ні з однією з гормональні препарати, одне яйце буде розвиватися і бути відновлені. Яєць, отриманих одним з двох методів: ультразвукове відновлення яйце, частіше один з двох, який використовує ультразвуковий контроль для отримання яєць, ооцитів або лапароскопічної відновлення яйце, в якому витяг здійснюється через невеликий розріз в черевній порожнині .

Після того, як яйця були отримані, вони ставляться в те, що називається рідкому середовищі після того, як сперма була вимита і виробляється вона ставиться разом з яйцями протягом приблизно 18 годин.

Потім яйця виймають, направляється в спеціальну живильне середовище, а потім оглянули близько 40 годин потому. Якщо яйця були запліднені і розвивався нормально, ембріони переносяться для жінки або surrogants матки.

Як правило, багато ембріони переносяться щоб збільшити можливість вагітності. Якщо більше чотирьох яєць у формі ембріона, донор може мати можливість кріоконсервовані інші ембріони для розморожування і заміни в наступному циклі ЕКЗ. (Кріоконсервація використовується для зниження ризику багатьох вагітностей [двійні, трійні і т. д.], якщо більше чотирьох ембріонів будуть замінені.) Після передачі яйця, прогестерон ін’єкцій можна давати щодня одержувачу. Можливість життєздатною вагітності близько 20 відсотків з одним процесом IVF.

Подібні методи також можуть бути отримані. У перекладі гамет в маткові труби, схожа на робити ЕКО, але зібраного яйцеклітини і сперматозоїди містяться прямо в фаллопієві труби, з запліднення відбуваються в організмі жінки. У перекладі зигот в маткові труби, процедура все одно, що гамет в маткові труби передачу, але на початку стадії ембріона (зиготи) розташовані безпосередньо в маткові труби. З супер овуляції матки капацитація підвищення (джерела), жінка може отримати щоденних ліків гормонів, щоб стимулювати вирощування декількох яйцеклітин. Як тільки яйця досягли правильний крок, внутрішньоматкові інсемінації зроблені за допомогою партнерів спеціальній обробці сперми. У деяких місцях програми донорська яйцеклітина наявні; донорських яйцеклітин використовуються жінками не могли використовувати свої власні яйця, щоб завагітніти. Допоміжних репродуктивних технологій використовується для отримання яйця від донорів і виправитися ембріонів у реципієнта.