використовувати заморожування від імені статевих видалення бородавок

Бородавки через викликані вірусом папіломи людини (ВПЛ). Тому що вони часто ніяково і дратує, досить багато людей вирішили отримати їх зняли, як тільки вони виявлені. Часом вони можуть бути вперті, коли воно відноситься до їх усунення. Один з кращих рішень на роботу щодо статевих видалення бородавок, як правило, називається кріотерапія. Цей ефективний підхід використовує рідкий азот і є невеликий ризик інфекції. Вона буде виконана в кабінеті медичного професіонала. Тим не менш, кріотерапія процеси можуть бути використані на різних новоутворень в комфорті вашого будинку.

Першим кроком буде точно ідентифікувати пухлини шкіри. Характеристики сушені підняв білувато Bump складається з ударів Літтлер з кількома чорними крапками. Якщо ви не схильні бути впевнені, то ви повинні звернутися до лікаря для точної діагностики. Майте на увазі, не звертаючи уваги шкірних захворювань здатне бути шкідливим для вашого здоров’я.

Наступним кроком, як правило, щоб прийти до рішення про те, щоб мати підхід зробити в домашніх умовах, або в офісі лікаря. Ви зможете придбати Кількість процедур OTC в магазині округа препаратом для під тридцять доларів. Вирішивши на цей процес має підвищити ефективність і зменшити вартість. Тим не менше, ці підходи мають тенденції не бути як холодні або ефективним, як рідкий азот, який буде використовуватися в кабінеті лікаря. Кращі результати можуть бути отримані за допомогою витрачати додаткові гроші і з візитом до лікаря. Візьміть до уваги всякий раз, коли ви намагаєтеся видалити гострокінцеві кондиломи, то вам необхідно відвідати вашим лікарем.

Подивіться на рахунок того, щоб піти до лікаря для статевих видалення бородавок. Велика кількість медичного страхування платити за це рахунок, проте, є можливо буде доплати. Крім того, переконайтеся, що страховий поліс платить за численні поїздки, які будуть необхідні.

Ви зможете почати підготовку з вигодами у вашому будинку для лікування, який буде виконаний в кабінеті лікаря. Кожен день використання гелю саліцилова кислота, як стверджують, виробляють найкращі наслідки. Використання гелю протягом двох термінів тиждень має пом’якшити пороку і дозволяють медичним працівником, щоб мати можливість видалити деякі з верхнього шару. Дія може дозволити рідкий азот проникати в більш глибокі до джерела.

Під час процедури в кабінеті лікаря, ваш медичний працівник повинні розпорошувати рідкий азот з 1 по два рази, щоб ваші постраждалому районі. Ви будете почувати себе негайне холодної плюс відчуття печіння, яка зникне через кілька хвилин. Пізніше ваша пухлина може потьмяніти щодо зовнішнього вигляду.

Після усунення можливих причин, блістер буде розвиватися, що повністю покриє вашому районі. Ви повинні ні в якому разі чіпати або забрати блістер як це може перешкодити щодо її розвитку. Рано чи пізно ваші пороку висохне і відвалиться сама по собі.

Пухлина повинна піти через три тижні залишаючи хороша свіжа шкіра, яка має тенденції не бути порушені ваші вірусу. Коли ця подія не відбувається, то призначити зустріч, щоб відвідати медичний працівник. Важливо, щоб продовжити статевий процедури видалення бородавок, поки вона не зникла повністю.