Як отримати ідеальне місце для вашого штучної засмаги

Підтримання сонце поцілував погляд круглий рік не просто, а може бути неможливо без невеликий допомоги! Засоби для автозагара це ідеальний спосіб для підтримки вашої шкіри влітку без шкідливого впливу сонячних ліжок. Але не варто забувати, як отримання підготовки та застосування права має важливе значення. Якщо ваша шкіра не підготовлена ​​правильно, то ваш загар поспіль мощі, зникати або виглядати нерівним.

Якщо ви переконаєтеся, що ваша шкіра прекрасно націлені на помилкові, то ваш загар золоте сяйво буде виглядати набагато більш природний і набагато довше. Просто дотримуйтесь наших простим кроків, щоб отримати вашу шкіру готові і отримати ваш ідеальний штучний загар!

Голити або віск
Важливо, щоб видалити волосся з ніг, пахв та лінії бікіні пару днів перед застосуванням хибних засмагу. Це дозволить запобігти загар накопичуватися навколо вашого тіла, волосся. Якщо ви гоління залишити не менше 24 годин і воском 48 годин до застосування підроблених загар і як відкрити пори. Це може викликати загар збирати в них залишаючи непривабливі темні плями в ваш загар.
Пам’ятайте, ніколи не голити або віск незабаром після нанесення засмаги або як вона може видалити колір з вашої шкіри.

ванна
Є ванна або душ напередодні ви маєте намір застосовувати штучний загар. Це прекрасний час, щоб очистити шкіру. Якщо ви занадто рано купатися перед засмагою він відкриє пори і ще раз викликати нерівномірний загар. Це також ідеальний час для відлущування.

відшаровуватися
Пілінг є необхідним, якщо ви хочете природний вигляд і без смуг засмаги. Використовуйте суху щітку тіла або відлущуючий скраб всього тіла, звертаючи особливу увагу на таких областях, як сухі коліна, лікті і п’яти. Це дозволить запобігти засмага не став надто темним в сушарці площі, які хотіли залишити плямисту обробку. Кращий час, щоб зробити це за день до засмаги, ще раз даючи вашої пори час звести до мінімуму.

зволожують
Нарешті, зволожують. Ще раз, це зупинки необхідно, щоб отримати гладку без смуг засмаги. Це, поряд з пілінгу, дозволить звести до мінімуму ризик сухий, плямистої патчі. Зволожуючий найкраще робити відразу після пілінгу. Застосувати хороший зволожуючий крем якості будь-якого посушливих районах (лікті, ноги, щиколотки, коліна). Не застосовувати на всьому протязі, оскільки це перешкодить вашим засмагою з розвиваються належним чином. Якщо ви отшелушивают і зволожують правильно, а також після наших інших кроків, які ви повинні добитися гладкою, без розлучень загар цілий рік!