Лазерна епіляція системи – різні види лазерної епіляції

Концепція використання лазера для видалення волосся були популярні протягом останніх двох десятиліть. Ви не можете знати, що існує кілька різних типів лазерного видалення волосся, які люди використовують у своїх інтересах. Вони пропонують швидкий і безболісний спосіб видалення небажаного волосся для чоловіків і жінок. Процес триває довше, і це зовсім не боляче, як електроліз або воском. Лазерна епіляція вважається постійне рішення небажаного волосся, а не тимчасовий, як альтернативи.

За допомогою способу лазерної епіляції невеликої кількості випромінювання, вводять в область з променем світла з підігрівом. Це призводить до волосяних фолікулів ушкоджень до точки, де вони більше не можуть дозволити нові волосся рости. Іноді кілька волосин все ж повернуться, але вони після дуже мало, тонкий і дуже легкий, тому вони не будуть настільки очевидні, як вони були до лазерної епіляції.

Перша лазерна епіляція система називалася Nd: YAG – у той час як інші існували це був перший схвалений для використання FDA. Даний процес, необхідний людині мають площу воском першого, який є дуже болючим. Наступний підігрівом лосьйон був застосований до волосяних фолікулів так, що вони будуть пошкоджені. Шкіра навколо області не постраждав.

Для людей з дуже світлою шкірою рубінового лазера є найкращим варіантом. Вона також може бути використана на низькому рівні для тих, з більш темною шкірою без нанесення збитку пігменту. Це безболісна тип лазера для видалення волосся. Як правило, використовується для видалення невеликої кількості волосся.

Для великих ділянки волосся Лазерна Александріт рекомендується. Це може здатний проникати волосся, які дуже грубі, а також. Це найбільш поширений тип лазерного лікування використовується на чоловіків. Весь назад може бути очищена від волосся за 45 хвилин або менше. Деякі технічні аналітики покладаються на лазерний діод, тому що це найменш дорогий і його можна використовувати на різних типах шкіри.

Новітній тип лазерного обладнання видалення волосся на ринку Прохолодний Glide. Це дуже дороге обладнання, а також. Було відомо, для ефективного лікування навіть темної шкіри без тимчасових ушкодження. Кінчик його в холодильнику, щоб вона пропонує прохолодно риса, як ведеться робота. Це також безпечніше, ніж лазери, які використовують тепло нашкодити волоссю фолікулів, оскільки вони можуть пошкодити шкіру.