Perlane зморшок Рестилайн проти скорочення

Скрізь ви дивитеся (принаймні на косметичну хірургію сайтах), можна побачити все більше і більше імен речовини, використовувані для неінвазивного лікування підтяжку обличчя. Рестилайн використовується гель, ін’єкції жиру використовувати свої власні акуратно зібрані жирових клітин; Sculptra має маленькі шматочки природні хімічні зважені у воді. Але що таке Perlane?

Perlane: схоже на Рестилайн, але сильніше

Perlane схоже на Рестилайн, що його основним інгредієнтом яких є гіалуронова кислота, штучні близнюком тієї ж кислоти, який відбувається природно в організмі. Perlane, однак, має великі частинки кислоти, ніж Restylane і надає шкірі більш щільну текстуру. Коротше кажучи, це “сильний” варіант гіалуронової кислоти і може бути ефективно використаний на більш глибоких зморшок і товща шкіра, ніж його родич. Perlane також може бути використаний для повніти або визначити лінію губ кілька, або створити більш збалансований зовнішній вигляд обличчя, але результати не настільки вражаючим, як вони з реконструкцією або інші косметичні операції.

Носогубной складці (лінії з боку носа до краю губ) є областю, в якій Perlane виконує особливо сильно, але на відміну від інших видів лікування, він може бути ефективно використаний на все обличчя. Гусячі лапки навколо очей, зморшки на лобі, зморшки між брів – все це добре реагують на Perlane.

Попросіть вашого косметичного хірурга, “Що таке Perlane?”, І він або вона, швидше за все, є багато інформації. Якщо, після того як ви говорили про це з вашим лікарем, ви вирішите, що Perlane ін’єкції для вас, процедура відносно проста. Оскільки гіалуронової кислоти в Perlane ідентична тій, яка міститься в організмі і не є похідним від тварини екстракту, алергія тест не є необхідним. Ви повинні повідомити своєму лікарю, якщо у вас алергія на що-небудь (включаючи продукти харчування, пилок і т. д.), і якщо ви приймаєте будь-які ліки, навіть аспірин.

Розкажіть свого лікаря, які області вашого обличчя ви відчуваєте, що Perlane покращиться. Він або вона, ймовірно, відзначити їх заздалегідь, а потім зробити ряд незначних ін’єкції під кожного плями. Знеболюючий крем доступний, якщо ви хочете його, але голка настільки малі, що там має бути дуже мало дискомфорту.

Відновлення швидко. Ви можете повернутися до роботи негайно. Припухлість і почервоніння зникає через день або два. Результати хороші, але можуть по-різному довго вони тривають. У трьох до шести місяців, можливо, доведеться підправити, хоча ін’єкції, як відомо, так довго, рік без будь-яких додаткових процедур, а до трьох років з ними.