як управляти жирної шкіри і акне без наркотиків

Жирна шкіра є генетичним захворюванням шкіри, яка викликана гіперактивністю сальних залоз. Жирна шкіра дуже легко діагностувати – ваша шкіра зазвичай стає блискучою і жирної протягом 1-2 годин після миття, і ви більш схильні до вугри, білі вугри і вугри.

Іноді, жирної шкіри також викликається стан шкіри називають seborrehic eczeme де сальні залози працювати понаднормово, щоб зробити шкіру супер жирна на обличчі і волосистої частини голови. Але незалежно від причини, жирної шкіри є те, що можна контролювати. Один з найпоширеніших методів скорочення або припинення проблеми, взявши Аккутан (також званий Роаккутан в деяких країнах) таблетки, вітамін А (науково відомий як изотретиноин) похідні зазвичай призначаються дерматологами для людей з помірної до важкої акне.

Точний механізм ізотретиноїном в дії невідомий, хоча треба визнати, вельми ефективні для боротьби з перевиробництвом нафти сальних залоз. Accutane має багато побічних ефектів. Деякі з найбільш серйозних побічних ефектів Аккутан є:

• з великою ймовірністю викликати вроджені дефекти, якщо приймати під час вагітності
• затримка росту (у тих, хто як і раніше росте, а саме підлітків.)
• випадання волосся або облисіння
• рецидив акне після зупинки Аккутан звичайно
• крайня сухість шкіри під час Аккутан курсу.

Тому дуже рекомендується припинити приймати Роаккутан після закінчення курсу або після того, як проблема акне значно ослабла. Для боротьби з акне полягає в боротьбі з жирною шкірою, і жирної шкіри повинні бути атакований з кількома різними кутами зору:

дієта
Пийте багато води (не менше 8 склянок), їдять багато фруктів і овочів і уникати нездорової їжі і жиру, як чуми. Вітаміни (5000 мг один раз на день), B2 (100 мг 3 рази на день) і С (1000 мг 3 рази на день) доповнює також рекомендується. Правильного дозування варіюється від людини до людини, тому, будь ласка проконсультуйтеся з лікарем або дерматологом, якщо є сумніви.

щоденний догляд за шкірою:
Очистіть з ніжним миючим засобом. і тонер. Шукайте тонерів, що не містить спирту або дратівливими речовинами, як гамамелісу. Кожні 3-4 днів це також хороша ідея використовувати глиняний маску, щоб поглинути надлишки жиру з шкіри. І будь ласка, не забувайте зволожувати якій би жирної ви думаєте, ваша шкіра. Якщо ви не зволожують після очищення шкіри ви, то це викличе сальних залоз надвиробництва нафти, щоб компенсувати.

щоденне планове технічне обслуговування:
Матуючий крем як Dr.Brandt ‘и Пори No More Minimizer пір не дуже добре для даючи вам матовий колір обличчя протягом 4-6 годин. Neutrogena і Smashbox також має багато матуючий крем.

щотижневе планове технічне обслуговування:
ª будинку пілінги
Це ваш козир у боротьбі з жирною шкірою і прориви. У будинку пілінги хімічні посланого Богом для тих, з проблемними скінів. Для боротьби з акне і жирність, використовувати ВНА (саліцилова кислота) на основі шкірки який прорізав таким чином масло прочистити пори. Було б також поліпшити текстуру шкіри і оновленню клітин – всі хороші речі, які дозволять поліпшити стан вашої шкіри. Для тих, у кого алергія на ВНА пілінги, молочна кислота також допоможе з пілінгу, і вона має додаткову перевагу вбивати бактерії, що викликають акне. Деякі з вас знайде чергуючи різні види пілінгу корисно.
ª У разі проривів:
Використовувати продукти, які, як доведено, дезінфікують і заспокоюють шкіру. Хороший крем від прищів пороку бойові буде містити пероксид бензоїлу наприклад Clinique Угри рішень аварійного лосьйон гель або Чистий & Clear Перса-гель 10.

Інші продукти, які будуть тримати в страху жирність:
• матуючі серветки як чисті і ясні фільм контролю рівня масла
• матуючі пудри, як T.Le Клер (кращі з них зроблені з дрібно мелений рис)
• Якщо ви носите макіяж, подивіться на основі порошку основи, рум’яна і тіні для повік.

Щоб дізнатися більше про гарному догляді за шкірою і і побачити деякі конкретні продукти, які принесуть користь вашому типу шкіри, будь ласка, відвідайте www.theplasticprincess.com