як застосовувати мед макіяж очей, це бігуді вії, а не інструмент для тортур

Чоловіки бояться щипці для завивки вій, і не без підстав, теж. На відпочинку на столі, для завивки вій виглядає кожен дюйм інструмент для тортур. Справді, в деяких кутах і в поганому освітленні, це могло пройти для мініатюрних гільйотини, тільки, інквізиція не була вдвічі ефективними були поплічники погрожували: “Я буду затискати це на віях”, а не “Я буду використовувати це, щоб Лоб вам голову. ”

Там немає абсолютно ніяких причин, щоб залякати бігуді вії, однако. Навіть якщо ви не знаєте, як застосувати макіяж очей, ви побачите, що для завивки вій є простим знаряддям для зберігання та використання. Ось декілька порад про те, як застосувати макіяж очей, використовуючи щипці для завивки вій, зокрема.

1. Щипці для завивки вій найкраще працюють на чисті вії. Видалити старі туші, перш ніж ви використовуєте ваш бігуді.

2. Перетворіть ваш фена на слабкому вогні, і направити струмінь повітря на бігуді рівно п’ять секунд. Обережно торкайтеся металевих. Якщо це палюче, дайте йому охолонути протягом декількох секунд. Зрештою, сенс цієї статті є навчити вас, як застосувати макіяж очей, а не вказівки про те, щоб мати справу з повіку опіки.

3. Використання бігуді, затискач вії біля коріння. Зачекайте 10 до 30 хвилин, перш ніж відпустити.

4. Нанесіть туш. Цей етап, як застосувати макіяж очей приходить останнім з поважної причини. Ви ніколи не повинні – ні за яких обставин – спроба завити Ваші вії після застосування туші. Вії будуть тільки дотримуватися бігуді, або вирватися з коренем.

5. Повторіть процедуру на інше око.

Бігуді вії може бути непростим дрібниця, тим більше, якщо ви не знаєте, як застосувати макіяж очей. З практикою і наполегливістю, проте, бігуді вії буде не просто ще один пункт у вашому комплекті косметика, це буде ваш новий кращий друг. У всякому разі, якщо нічого не допомагає, ви завжди можете використовувати його, щоб налякати товстий, лисіючих чоловіків геть.