як застосовувати димчастий макіяж очей

Димчастих очей сексуальний і таємничий. Найкраще про нього, що він відмінно виглядає на всіх! З молодих дівчат зрілих жінок … навіть на хлопчиків! (Панк-рок димчастий очей, що це!. Думаю Піт Венц). Smokey очі ніколи не виходять з моди! Пропонуючи носити димчастих очей на ніч, як одягаються річ, а не кожен день. Ви хочете, щоб бути сексуальною … не готика.

Перший димчастий макіяж очей наконечник повинен вибрати правильну передачу. Є кілька компаній і брендів, які мають свої власні принципи і підготовлених складають поради, аксесуари і продукцію спеціально для Smokey очі зокрема, і інші складові процесу в цілому, але вони можуть не працювати для всіх таким же чином. Ви потребуєте двох відтінках, тому що для Smokey очі, правильний або, скоріше, ідеальне поєднання є досить важливим. Потрібно бути темніше, а інші легкі, так що хороший контраст виходить у кінцевому рахунку.

Традиційний димний кольори макіяжу, звичайно, чорний або сірий. Ви, однак, не обмежується цими вибір кольору, ви можете також використовувати менш інтенсивні кольори, такі як: фіолетовий, шоколад, кава, темно-рожевий, мідь, темно-зелений, темно-синій чи фіолетовий.

Пам’ятати при виборі відтінків тіней для повік, що кольори повинні бути обрані з урахуванням Вашого кольору очей, колір волосся і тон шкіри, а не колір одягу, яку ви носите. Для димчастий макіяж очей вам потрібно буде вибрати 2 кольори скоординованих тіней.

Тепер виберіть темний відтінок тіней для повік, щоб додати глибину і контури для ваших очей. Темний димчастий сірий, темно-зелені ліси, глибокий бордовий або все буде працювати добре. Кисть цієї темної тіні для вік на верхню повіку і в складку. Потім змести його вгору і назовні від складки на нижній частині брів. Перо кольору, як ви наблизитеся до брови. Ви хочете бути в змозі бачити кольори, коли ваші повіки відкритий, а також закриті.

Використовуючи м’який олівець для очей олівцем чорного або вугіллям, лінії по всьому периметру вашого верхньої та нижньої кришками. За допомогою пальця або рада губка, розмазати олівець для очей, так що він не має чіткої межі. Якщо ви віддаєте перевагу, ви можете застосувати ваші перші туші, так що ви можете змішувати будь-які помилки в підводка для очей. Ви також можете використовувати тіні для повік і кисті тіні на лінію ваших очах.

Смокі очей темніє кришку області та підкреслює брови, використовуючи миттєвий увагу на ваших очах. Поширеною помилкою є думати, що ви повинні використовувати темні кольори. Ви можете використовувати будь-які кольори вам подобається. Йдеться про драму не сталося темрявою, і у вас дійсно є значна гнучкість, настільки ж довго, як у вас, що одна виділяються кольором.

Димчастий макіяж очей, по суті макіяжу додаток, який затемнює кришками і підкреслює брів. Цей трюк легко макіяж очей буде миттєво отримують увагу на ваші очі і дати загальну спекотний, сексуальний погляд. Люди завжди думають, темних, яскравих тонах, коли вони чують димно. Незважаючи на зовнішній вигляд, звичайно, можуть драматичні, це не обов’язково темні. Справжній секрет димчастий погляд знаходиться в тіні колір очей ви використовуєте.