які продукти впливають на ваш настрій

Вона починається з хімічних речовин у мозку. Вони діють як односторонню командний центр, повідомляючи клітинам мозку, яке послання передати всі інші клітини. Є два хімічних речовини, один з яких завжди посилає “Зверніть увагу, будьте пильні” повідомлення, а інший завжди посилає «Заспокойся, розслабся” повідомлення.

Якщо ваша дієта не включає в себе право поживні речовини, ваш мозок не буде робити досить багато з цих хімічних речовин для відправки повідомлень на необхідних рівнях. І якщо ви їсте (або не їсте) конкретних поживних речовин, ваш мозок вибірково робить певні хімічні речовини, але не інші.

Взагалі кажучи, після всіх поживних речовин впливати на хімічні виробництва:

білками.
вуглеводи.
вітаміни.
мінерали.

Якщо ви не споживаєте достатньо їжі з правильним кількістю вітамінів групи В, вітамін С, селен та магній, ваш організм не буде виробляти або зберігати достатню кількість цих критичних хімічних посередників.

Так що якщо ви відчуваєте себе пригніченим, є невелика кількість вуглеводів, як і з цільнозернового борошна, цільного зерна макаронні вироби, або йогурт з фруктами. , Яка стимулює і розслаблення і спокою буде слідувати.

Але якщо ви готувалися до іспит або співбесіду, ви повинні з’їсти трохи м’яса білка зі здоровими вуглеводів. Це допоможе вашій психічної соків.
eg.Meat, нежирні молочні продукти і яйця з коричневим рисом, звичайна вівсянка, цільні зерна злаків, і свіжі фрукти.

Будьте обережні, про захоплення чіпси, сухарики, або фаст-фуду, коли ви відчуваєте себе пригніченим або стрес. Це, безумовно, може зробити вас почувати себе краще, тому що оброблені продукти з високим вмістом цукру і насичених жирів дати вам вибух енергії. Але не надто багато пізніше, ви будете аварії і відчувати себе дратівливим і тривожно.

Годуйте мозок найкраща їжа! Виберіть збалансований раціон білок, здорові вуглеводи, і жири омега-3. Переконайтеся в тому, приймати полівітаміни, яка забезпечує правильне поєднання вітамінів і мінералів. Додати регулярні фізичні вправи, достатній сон, і рішення, які відповідають вашому способу життя пріоритети. А у тебе не просто рецепт для освоєння ваш настрій.

Див цей сайт для вибору здорової їжі і вітамінів, а також … http://www.rambard.qhealthzone.com.