повік ліфт це для вас

Ви були бажаючі ви могли б позбутися від вашого опустивши повіки? Або ви завжди хотіли, щоб викорінити ці великі мішки під очима? Дивовижні досягнення в області медичних технологій за останні кілька десятиліть зробили можливим для Вас, щоб виконати ці косметичні мрії. За допомогою повік ліфт, технічно відомий як блефаропластика, у Вас може бути молодшим, більш уважні, дивлячись очима.

Ця операція може виправити кілька проблемних питань навколо очей. На додаток до підйомної втомлених повік і видалення великих мішків очей, вона також може усунути набряклість навколо очей, викликаного надмірною жирових відкладень, і згладити шкіру і зморшки навколо нижнього століття.

Століття ліфт виконується кваліфікованим хірургом або в амбулаторно або в лікарні. Процедура займе кілька годин, так що ви будете поставлені під внутрішньовенної седації або загальної анестезії. Як тільки наркотики проломив, лікар зробить розріз в природній складці верхньої повіки або трохи нижче нижньої лінії вій нижнього століття для хірургії. (Розрізи спеціально розміщені зробити їх максимально непомітними ж після відновлення). Надлишки жиру і шкіри будете видалені, а що залишилися шкіра буде розтягуватися і зашивають назад разом. Залежно від типу стібків, то вони будуть розчинятися по собі або бути видалена лікарем через 3-5 днів після операції.

Відновлення після операції включає в себе деякі болі, пов’язані з супроводжуючими набряки та синці, але їм можна керувати за допомогою ліків болезаспокійливий, мастильні мазі, і холодні компреси.

Дізнавшись всю цю інформацію, як ви знаєте, якщо вік ліфт підходить саме вам? По-перше, ви повинні бути в цілому здорового фізичного стану. Ваш особовий тканини повинні бути здорові і мають хорошу еластичність. Іншою вимогою є те, щоб ви були некурящим. Якщо ви курите ви будете зобов’язані кинути кілька тижнів до процедури. Іншим визначальним фактором може бути будь-яке серйозне очей або стану здоров’я у вас є. Ви повинні проконсультуватися і отримати добре від відповідного фахівця, перш ніж зробити операцію, якщо у вас є глаукома, сухість очей, відшарування сітківки, захворювання щитовидної залози, серцево-судинні захворювання, високий кров’яний тиск або діабет.

Важливе питання, щоб розглянути перш, ніж отримати повік ліфт чи ні ви можете дозволити собі операцію. Більшість підйомників повіку коштуватиме вам від $ 1000 до $ 4000 повністю зі своєї кишені. Оскільки ці процедури в основному косметичний характер, більшість страхових компаній не покриватиме витрати для вас.

Є також деякі ризики, які можуть допомогти вам вирішити, якщо це для вас. Після операції це можливо для вас, щоб випробувати сухість очей, деякі труднощі закривши очі, кровотечі, інфекції і деякі небажані рубців. Ви також можете зіткнутися з деякими оніміння обличчя (як правило, тимчасове), згустків крові, і навіть втрату зору в крайніх випадках. Ці ризики все як повідомляється, дуже мінімально і виборі досвідчений і компетентний хірург надалі зменшити ваші шанси негативних побічних ефектів.

Ліфтинг для Око може бути для вас, якщо у вас є небажані особливості повіку і мати реалістичні очікування щодо результатів операції. Якщо це для вас, хороший ліфт повіку забезпечить тривалий ефект і допоможе вам виглядати набагато молодше і більш відпочили.