знайомство з екземою – як позбутися цього стану шкіри просто, знаючи більше на ньому

Винуватець залишається там на деякий час. Він раптом переміщається в різні місця, цікаво, де вона буде наступною. Як ми можемо знати, що ворог робить, якщо ми не знаємо ворога? Ключ до знаючи, що рух супротивника робить це, щоб знати все про це, знати його тлі, знати його місце розташування, і знати свої обмеження. Наші винуватцем є екзема, дерматологічні розлади, яке руйнує красу нашої шкіри. Знайомство з Екзема може допомогти нам при його лікуванні. Кожне захворювання або розлад, в основному представляє собою історію, патофізіології та лікування. Підемо на інтелектуальному поїздки дорозі!

Керівництво Харрісона медицини 16-е видання стверджує, що екзема або дерматит, реакція шаблон, який представляє з змінної клінічні та гістологічні результати, це остаточне загальний вираз для ряду захворювань. Це дослідження показало, що в Англії, вже є 5773700 людей, які були діагностовані з цим дерматологічні розлади. Екзема це загальний термін, широко відомий як дерматит.

Його більш поширеним видом є атопічний дерматит. У впізнаванні екзема, ми повинні знати його причину. Це зазвичай викликає розрив або руйнування бар’єру шкіри. Багато хто зрозумів, що це може бути імунологічного розлади або алергічної реакції. Екзема не заразна, але багато хто вважає, що вона успадковується, тому деякі члени родини можуть вас екзема все в той же самий час. Екзема викликає сухий зудить шкірою, його зовнішній вигляд відрізняється від однієї людини до іншої. Сверблячка є загальним симптомом екземи на початку його зовнішній вигляд.

Це може призвести до пухирі або лускатим шкіри, але у зв’язку з інтенсивним сверблячкою екземі кінцевому підсумку може призвести листкове, сухої шкіри. Це, як правило, знаходяться на обличчі, шиї, спині лікті, коліна і щиколотки. У дітей раннього віку, його можна знайти на щоки, лоб, ноги, голови і шиї.

Це може тривати протягом декількох годин до декількох днів. При екземі залишається на шкірі протягом декількох місяців або часто повторюється, він тепер може бути передано як “хронічні дерматити.” Це може бути діагностовано через медичний огляд і діагностичні тести, такі як біопсія шкіри. Воно має різні виступи. Через цього виду екзема були виявлені, і вони є наступними: атопічний дерматит, алергічний контактний дерматит, дратівливий дерматит Контактний і себорейний дерматит.

У впізнаванні екзема, тепер ми можемо сформулювати те, що з ним робити. В основному, це знаходиться на лікуванні на основі його типу, але мета загального лікування є викорінення сухий, лускатої або печіння зовнішній вигляд і усунути свербіж. Актуальні ліки можуть бути дані, але є також превентивні заходи і природні методи лікування екземи такі, як уникнути занадто багато впливу води на уражену частину, а ухилення від алергенів викликає його, для Алергічний контактний дерматит.

Засоби, що діють на свербіж включає подачу антигістамінні це може бути усним чи актуальним. Використовуйте кортикостероїдні креми для зменшення запальної реакції, а також зволожуючий крем, щоб зробити шкіру гладкою. Дерматолог може дати широкий спектр ліків для наших винуватця, щоб піти. Як тільки ми дізнаємося, екзема, ми можемо боротися екземи!