дітей та заразною шкірної висипки що вони можуть зловити

Діти можуть налякати вас, коли вони приходять додому зі школи і розповісти вам, що дитина сидить поруч з ними була ця потворна висип на всьому протязі їх руки і дряпав всіх під час занять. Ваш розум також можете просто уявити собі, що відбувається, коли ви дитини акцій олівці, грає під час перерви і натовпу з іншими дітьми навколо вчителя.

Не кожна висип заразна щастя. Алергічні висипання не є. Екзема не є заразною. Однак, є інші, які можуть бути передані легко між дітьми. Деякі з них включають вітряна віспа, кір, короста, імпетиго і краснухи.

Кір дуже заразна Ia і показує червоні плями на обличчі, тілі висип, лихоманка і можливої ​​інфекції вуха. Навіть якщо ваша дитина не показує симптомів протягом декількох днів, це не означає, що він знаходиться у відкритому вигляді. Він може проявлятися симптоми тиждень або десять днів по тому. Він може поширюватися по повітрю при кашлі, а також через дотики. Дітям рекомендується залишатися вдома під час хвороби і не бути поруч з іншими. Лихоманка може бути дуже висока і важлива вакцинація.

Інший висип, яка називається загальним імпетиго. Це часто поширюється навколо табору, а також у школах. Існує проблема бактеріальних який заражає шкіру. Деякі люди будуть мати його на обличчя і інші можуть мати його на руках та інших частинах тіла. Дітям подобається очистити їх, але не може бути гноєм і це може зробити поширення висипки навколо свого власного тіла. Для легких випадках антибіотиків крем може працювати, але в інших випадках, оральний антибіотик необхідно. Коли мій племінник зловив імпетиго на своєму ліжку в таборі він отримав спочатку крем антибіотик, але це не зробити трюк. Вони наказані оральний антибіотик, щоб очистити його. Важливо навчити дітей, щоб використовувати дезінфікуючі засоби для рук і багато краще робити з рукою спрей або гель, а не працює на раковину.

Краснуха є ще одним висип діти отримують і це може зайняти 2 тижні з’являються. Короста висип, яка може зайняти чотири тижні з’являються так важливо знати, що це може зайняти деякий час для певних висипки для виявлення. Коли дитина отримує краснуха вони отримають лихоманки і слідів на тілі може бути плоскою або мати текстуру на них. На щастя, більшість дітей з цим висип не свербить. Постарайтеся, щоб лихоманку без рецепта ліків. У зв’язку з інфекційну природу, важливо для здоров’я дитини у відриві від інших дітей під час фази симптомів.

Висипки є складними і можуть вказувати вірусної інфекції, бактеріальної інфекції, грибкові проблема, комах походження або бути пов’язано з алергією.