вазелін і мінеральні масла факт проти фантастичного

Коли я запитав, чому я отримав запит, щоб написати про вазелін і мінеральне масло, мені сказали, що там було багато питань, що стосуються цих двох інгредієнтів, і чому ми використовуємо їх у пару наших продуктів. Чи може дійсно бути занепокоєння, що ці два компоненти дійсно “задушити шкіри і токсинів пастку”?

Чесно кажучи, я був приголомшений! Я подумав: “Де ж ця« інформація »взялося?” Тоді … Я отримав в Інтернеті і зробив трохи шастали. Те, що я знайшов, було дивовижно!

Я не можу повірити, що пропаганда в даний час увічнені в інтернеті! У мене так багато, щоб сказати про все це, я не впевнений, з чого почати.

По-перше, шкіра харчується і отримує кисень з крові, – не повітря.

По-друге, шкіра випускає свою «токсини» на потові залози. Мінеральне масло / вазелін у відсотки, використовувані в лосьйонах і кремах не запобігає шкіру від потовиділення.

По-третє, тимчасова оклюзійної бар’єр, утворений мінеральне масло / вазелін не втручатися або порушувати здатність шкіри тримати сторонніх речовин, як мікроби з. Навпаки, якщо шкіра сильно сухий, її ліпідний бар’єр під загрозу. Коли ліпідний бар’єр знаходиться під загрозою, вона повинна бар’єр, щоб запобігти подальшому сухості. Сухий, потрісканої шкіри є ідеальним середовищем якого сторонні речовини, як мікроби можуть проникнути і викликати більш серйозні проблеми

По-четверте, здається, що багато косметичні компанії хотіли споживача повірити, що вазелін і мінеральне масло не є природними (і навіть якщо вони не були, це буде в порядку), але насправді вони уточнюються з сирої нафти, яка так само природно, як і будь-яка інша земля отримані біологічно активні.

Правда в тому, що вазелін і мінеральне масло (яке є похідним від вазеліну) вважаються одними з найбезпечніших, не дратує і ефективні лікувальні добавки, відомі сьогодні.

Правда в тому, що їжа мінерального масла (використані в Кара продуктів Vita) є не комедонов.

Правда в тому, як і майже всі сировину, існують різні класи чистоти доступні для придбання. Є промислового класу вазеліну? Так, і це використовується в промисловості для механічної мастила. Це не має ніякого відношення до високого ступеня очищення і очищають Харчовий USP або мінеральне масло і вазелін, що Кара Vita використовує.

Трохи історії:
Вазелін / мінерального масла був виявлений в 1872 році і протягом дуже короткого періоду часу було використано у фармацевтичній промисловості через його чудову стабільність. Косметичні виробники помітили його доведений успіх у фармацевтичній промисловості, і вони почали включати його в продукти для ефективного зволоження.