Як захистити шкіру

У свій час на день, ваша шкіра піддається декілька зовнішніх факторів, як сонячне світло, забруднення навколишнього середовища, бруду і сміття. Ми всі народжуємося з чистою бездоганною шкірою, але саме ці фактори, які призводять до змін, як ми ростемо. Ось кілька способів, щоб зберегти шкіру захищені від зовнішніх факторів.

Використовуйте хороший сонцезахисний крем
Надмірне перебування на сонці може призвести до летального результату для вас. Сонячне світло складається з шкідливого ультрафіолетового випромінювання, які проникають в поверхню шкіри і пошкодити клітини зсередини. Це може призвести до засмаги, сонячних опіків, передчасного старіння і т.д. У крайніх випадках це може також викликати рак шкіри. Тому дуже важливо зберегти хорошу якість сонцезахисного крему під рукою.

Ось деякі міркування, які ви повинні мати на увазі при купівлі сонцезахисного крему:
• Забезпечувати захист проти UVA і UVB випромінювань сонячного світла
• SPF або сонцезахисний фактор на етикетці. Це інформує про час перебування на сонці ваша шкіра може стояти без ушкоджень. Якщо у вас чутлива шкіра, вибрати сонцезахисний крем з SPF 20 або вище.
• Зберігайте сонцезахисний крем зручно, коли ви виходите на канікули на березі моря або в горах. Відображають поверхні, як сніг або воду як правило, розмножуються впливу ультрафіолетового випромінювання
• Завжди наносите сонцезахисні засоби не менше 20 хвилин, перш ніж виходити на сонце так, що шкіра поглинає його належним чином
• повторно використовувати це після кожних 2-3 години, щоб не розірвати ланцюги захисту

зберегти зморшки на затоку
Вітамін С є одним з найкращих агентів, щоб допомогти знайти проти будь-яких ознак старіння, включаючи зморшок і тонких ліній. ‘L-аскорбінова кислота,’ являє собою особливу форму вітаміну С, який виконує ці функції ефективно. Є також цілий ряд догляд за шкірою продуктів, доступних на ринку, які мають концентрації цього вітаміну. При нанесенні на поверхню шкіри, воно вбирає в себе вільні радикали, які можуть завдати шкоди шкірі тканин.

захист від забруднення
Забруднення повітря може забирають на вашій шкірі. Це тому, що, крім бруду і сміття, який поширюється через повітря, є також кілька бактерій, які переведуть викликає подальше пошкодження шкіри. Частини тіла, які завжди покриті показують менше ознак старіння в порівнянні з тими, які піддаються впливу. Ось деякі запобіжні заходи, які можна вжити, щоб захистити себе від забруднюючих речовин.
• Вимийте обличчя регулярно з хорошим мити обличчя, особливо після повернення додому ззовні так, щоб видалити всі накопичені бруду і сміття.
• Використовуйте м’яке миючий засіб, після того, як ви були на відкритому повітрі довго
• Нанесіть товстим шаром зволожуючого крему, у відповідності з вашим типом шкіри, яка утворює захисний шар захищаючи поверхню шкіри від зовнішніх елементів

інші фактори
Генетичних складових дійсно відіграє важливу роль в ухваленні рішення вашого типу шкіри. Тим не менш, ми всі наділені м’якою і еластичною шкіри при народженні. Але як ми ставимося до своєї шкіри вирішує, наскільки добре вона стає. Ось деякі інші фактори, розраховувати на пошкодження шкіри:
• Наша дієта звички і спосіб життя пройти довгий шлях у визначенні здоров’я і гарного самопочуття шкіри.
• Наркотики, нікотин, алкоголь мати згубні наслідки для шкіри, яка стає більш очевидною і видимої з часом.
• Крім того, організм проходить через ряд змін, як він росте, і що впливає на шкіру теж. Наприклад, в період статевого дозрівання атак акне у прем’єр-фази.
• Гормональні зміни надають несприятливий вплив теж.