Як завити волосся випрямляч волосся

Більшість людей вважають, що волосся випрямлячі призначені тільки для розгладження волосся і не розуміють, що з кучеряве волосся випрямляч волосся навіть можливість. Є моменти, коли ви можете згладити перше на собі волосся, а потім скрутіть її і праски ідеально підходять для роботи.

Якщо у вас кучеряве або дуже кучеряве волосся, це часто хороша ідея використовувати випрямляч волосся завити Ваше волосся. Ви можете випрямити його, як нормальні, по-перше, вийти з будь завивають або кучері, а потім використовувати плоске залізо, щоб дати згладжені волосся контрольованих завиток. Існують два методи з кучерявим волоссям випрямляч волосся.

Метод один

Розділіть волосся на один дюйм розділи, як якщо б ви збиралися, щоб випрямити його з праскою. Ви можете використовувати шпильки або затискачі, щоб допомогти зберегти волосся розділені.

Далі, помістіть випрямляч волосся у верхній частині розділу і потягніть її вниз, а потім повільно завити волосся. Це дасть вам милі фліп в кінці вашого волосся. Якщо ви хочете, щоб згорнутися в, просто завити волосся, а не до себе, намагаючись не допустити, щоб плоске залізо чіпати шкіру голови.

Метод другий

Цей метод дасть вам більше кручених кучерів. Візьміть один дюйм пасмо волосся і зафіксуйте випрямляч волосся близько одного дюйма або близько того від вашої голови.

Тепер, принести плоске залізо по всій довжині волосся, але крутити його, як ви йдете. Це гарна ідея, щоб бризкати лаком для волосся на деяких заздалегідь, щоб допомогти Вашим волоссю взяти завиток. Для більш жорсткий завиток, рухатися повільніше заліза, для вільних завитків і хвилястого волосся, твіст і швидко перемістити його по всій довжині волосся.

Коли з кучерявим волоссям випрямляч волосся, це гарна ідея, щоб покрити волосся спочатку з тепловим захисним спреєм. Випрямлячі волосся використовують тепло, щоб ваше волосся ведуть себе, і це може завдати шкоди, якщо ви використовуєте плоске залізо часто, тому його розпилення з тепловим захистом допоможе зберегти ваші замки здоровим.

Наступного разу вам потрібно додати трохи локон вашого волосся, пам’ятаєте, що волосся випрямляч може бути використаний, щоб завити волосся. Не потрібно є ящик, повний різних приладів, щоб отримати вид ви хочете, коли один буде робити свою справу.