Манікюр та педикюр

Манікюр та педикюр в салоні Olivers і Day Spa визначаються як косметичні процедури краси, і більшість чоловіків і жінок отримують свої нігті зробили для того, щоб виглядати красиво і відчувати себе добре. Однак, є також багато користі для здоров’я отримання ваших нігтів зробити. Існує більше, ніж просто краса, які можна отримати в місцевому салоні нігтя.

Після того, як ваші нігті зробили, вони виглядають і відчувають помітно краще. По-перше, цвях Художник завжди очищає нігті і нігтьове ложе. Він або вона буде робити це за допомогою миску з теплою водою, ватні тампони, рідке мило, лак для прибиральників, видалення лаку для нігтів, дезінфікуючі спреї, і рушники для рук. Завжди переконайтесь, що це обладнання було очистити і продезінфікувати з моменту останнього клієнта. Очищення цієї області буде видалити бактерії з під нігтями, яка є знос бактерії, швидше за все, накопичуються на організм людини. Видалення старого лаку для нігтів буде перешкоджати області стати забрудненої і змінює колір від безперервного використання темного польської мови.

Замочування рук у воді розм’якшує кутикулу і готує їх для очищення. Гвоздь художник буде використовувати ножі і кутикули ножицями, а потім кутикула штовхача обмітати до району і перешкоджання кутикули стати заросло. У цей час будь-яка біль або роздратування шкіри будуть лікувати і запобігти від заподіяння подальшого проблеми зі здоров’ям через інфекцію, яка дозволить скоротити кількість болючих повісити-цвяхи, які відбуваються навколо нігтьового ложа. Він або вона буде потім протерти лосьйоном на область і короткий опис масажу. Користь для здоров’я навіть короткий масажу, такі як ця включають зниження занепокоєння, стресу і напруги, а також поліпшити кровообіг і функціонування імунної системи.

Після масажу нігтів художник буде застосовуватися базовий шар, а потім кілька поверхневі фарби бажаного кольору лаку для нігтів. Ця процедура квітів і зміцнює нігті, а також запобігає їх від розпилювання. Залежно від того, що час манікюру та педикюру вашому запиту ви можете отримати ряд додаткових послуг, в тому числі застосування теплого воску або зволожуючу маску, і використання гарячих рукавиці або гарячому камінню. Ці додаткові послуги надають додаткові переваги для здоров’я, у тому числі пілінг, поліпшення гідратації шкіри, і тривалі почуття розслаблення і спокою. Вони також можуть призвести до зменшення зморшок, виступаючі вени, і інші ознаки старіння.

Кожен салон використовує різні види кремів і масел для лікування нігтів, рук і ніг. Бажано мати короткий консультації з вашим художником до початку процедури, щоб обговорити окремі проблеми у Вас з цих областях. У цей час ваші нігті художник може запропонувати певні продукти та послуги, які можуть вирішувати ваші конкретні проблеми і питання. Після вашого нігтя лікування закінчено, не забудьте захистити ваші руки і ноги від подій та заходів, які можуть зашкодити ваш знову оброблені нігті, максимально довгострокові вигоди догляду за нігтями. Процедури в салоні Olivers і Day Spa слід шукати на регулярній основі для отримання оптимальних результатів.