як залишатися молодою дивлячись з простих порад по догляду за шкірою

Якщо ви бажаєте, щоб запобігти передчасному старінню і виглядати на всі сто, що ці факти для догляду за шкірою для вас. Звичайно, зморшки є неминучою частиною старіє, але є кілька кроків, які можна зробити, щоб залишатися молодим, дивлячись як можна довше.

Підтримання здорового способу життя є оптимальним, що ви можете зробити для вашої шкіри. Вона починається з дієти та харчування, так як це те, що паливо вашого тіла і постачає поживою, щоб ефірні масла і колаген для шкіри. Фрукти та овочі є дуже добре для вашого тіла і шкіри, тому що вони містять клітковину і антиоксиданти. Їжте більше здорових масла, як оливкове масло і цільні зерна, щоб забезпечити харчування без надлишку калорій.

На додаток до підтримання належного прийому їжі, пити достатню кількість води є одним з найбільш значущих порад з догляду за шкірою. Вода буде зберегти шкіру вологою а також звільнення від токсинів. Суха шкіра дуже сприйнятлива до зморшок і тонких ліній, так що ви хочете безперервно уникнути зневоднення. Стандарт повинен випивати від шести до восьми склянок води щодня, або ви намагаєтеся схуднути.

Регулярні фізичні вправи також, щоб зберегти шкіру здоровою і живою. Вправа стимулює кровообіг і допомагає очистити пори через піт з організму токсини. Часті фізична активність також і посилить ваш настрій, підвищити ваші когнітивні навички, і зниження ваги.

Зняти стрес по можливості, як це може вплинути на вашу шкіру. Під стресом, обмін речовин в організмі порушується, що може призвести до ознаки передчасного старіння. Кілька хороших способів, щоб розслабитися і зняти стрес включають приймаючи ванну, тренувань або в медитації.

Ми всі визнаємо, як небезпечних ультрафіолетових променів сонячних, тому завжди захистити себе, коли ви виходите на вулицю. ВС може висохнути масла вашої шкіри і природної вологості, що робить його більш імовірно, тріщини або зморшок. SPF 15 є прийнятною захисту, але людей зі світлою шкірою, можливо, буде потрібно ще більше захисту.

Інші поради по догляду за шкірою включають в себе використання олії жожоба або коензим Q10 для зменшення зморшок і захищає вашу шкіру. Масло жожоба є дуже багатогранною масла, які можна використовувати для зменшення зморшок, розслабити розтяжок, і забезпечити вологою сухий, тріщини шкіри. Це також дуже схожі на деякі з масел природним чином виробляється в шкірі, так прийнято і тілом. Масло жожоба дуже високим вмістом вітаміну Е, який, як відомо, антиоксидант, який може допомогти захистити шкіру від шкоди.

Коензим Q10 є ще одним популярним проти зморшок інгредієнта. Це значною мірою використовується для його антиоксидантними властивостями, які захищають клітини шкіри від вільних радикалів. Вільні радикали постійно породжених обмінні процеси в організмі і буде зламати структуру клітини. Так як вони завжди генерується в організмі, щодня антиоксидант необхідно мати вільних радикалів під контролем.

Тепер ви знаєте, різні хороші способи захистити себе від ознак передчасного старіння. Шукайте проти зморшок продукти, що містять інгредієнти, перераховані вище, щоб підтвердити, що ви отримуєте якісний продукт. Залишатися послідовним у дотриманні наших порад з догляду за шкірою, і ви знайдете собі виглядати молодше з кожним днем.