найбільш важливих для зупинки емоційної їжі

Всі з нас зіткнулися з емоційної їжі. Це в той час, коли ми все ще вважаємо за краще їсти для задоволення різних типів порожнечі. Навіть при тому, що ми не голодували, ми схильні довго їжі, якою ми віримо, буде задовольняти нас.

Тим не менше, кожен раз, коли ми розуміємо, що ми тяга до чогось, ми схильні стаєте стурбованими. Ми навіть злякалися, що це не нормально, що ми єдині реальні, які відчувають це. У гіршому випадку, ми, швидше за все, щоб ненавидіти себе. Ми критиці себе і сенс, що ми ізольовані в такій ситуації. У відповідь на це, ми намагаємося різні шляхи вирішення емоційної їжі. Незалежно, що наші тіла знаходяться в небезпеці, у нас є тенденція до ще їх виконання.

Те, що ми не визнаємо, що рішення поточної проблеми є свого роду легкий плюс нескладно. Вірте чи ні, але єдиний спосіб впоратися з цими труднощами, щоб випробувати нашу тягу. Залишся біля його і подивитися, про нього більше. Ви будете спантеличені, як їжа, яку ви жадаєте дійсно єдиним рішенням для запобігання емоційної їжі.

Спочатку визнати їжа, яку ви були спрага плюс запитайте себе, де ви отримаєте, що ідеальне харчування. Думайте про нього, потім візуалізувати себе його їсти. Ви повинні бути впевнені, що їжа, яку ви жадали абсолютно, через поглядів його на смак його. Потім, коли ви зробили, звичайно, того, дозволити собі, щоб отримати його. Насолоджуюся цим то з задоволенням у будь-який смак його. Не журіться терпіти себе від володіє це бажання. Потім, під час кожного укусу, ви зрозумієте, що вона стає все менш чудові. Можна навіть задатися питанням, чому ви шукали його в першу чергу. Нарешті, ви не хотіли б мати його більше.

Так що перестаньте відчуваєте себе дуже погано про себе. Що ви відчуваєте зараз зазвичай. Візьміть тріщини на розважальні вашу тягу, і ви будете вражені результатом.