кінчики волосся – як зробити ваші волосся блискучим і здоровими

Блискучі і здорове волосся це швидше виняток, ніж правило, бо погане харчування, несприятливі погодні умови та екологічні токсини можуть зробити волосся тьмяними і кульгав. Але гарною новиною є те, що можна взяти кілька простих кроків, і наступні кілька здорових звичок волосся, щоб отримати товстий, блискучий, пружний волосся знову.

Тут, таким чином, 2 простих порад волосся, щоб зробити ваші волосся блискучим і здоровими:

1: кінчики волосся на пральну

Коли ви миєте волосся, використовуйте теплу воду. Не використовуйте гарячу воду, оскільки це відкриває пори, збільшуючи тенденція волосся випадає фолікулів. Потім, коли ви промити, використовуйте прохолодну воду. Це стимулює шкіру голови.

Шампунь і кондиціонер, ви використовуєте дуже важливо. Хоча Ви можете бути на жорсткий бюджет, ви не повинні скупитися на догляду за волоссям. Отримати хороший шампунь і кондиціонер, тому що неякісні, дешеві продукти будуть робити набагато більше шкоди, ніж користі, позбавляючи ваших волосся ефірні масла і сушіння шкіру голови. Ви також повинні отримати правильні продукти для вашого типу волосся і стану шкіри голови.

Нарешті, мити волосся тільки 3 рази на тиждень, не більше, якщо, звичайно, у вас немає роботи, де ваші волосся стає брудними щодня. Миття волосся на щоденній основі може смузі від нафти з вашої голови.

2: кінчики волосся на догляд

Хоча ви, можливо, вчили, що чистити волосся 100 разів на день буде стимулювати шкіру голови, забути таке бабусині казки. Так, ви дійсно стимулювати шкіру голови, але ви також дратують його, так що уникнути щітками, тому що вони тягнути і рвати волосся. Замість цього використовуйте кирку, або широкий гребінь зуба і вибрати той, який має округлі, м’які краї. Гребені або вибірка з різкою металу або жорсткого пластику краї можуть подряпати шкіру голови.

Інша річ, щоб пам’ятати, що удар-сушарки не ваш друг, а так само як і інші знаряддя стиль тепла як праски і щипці для завивки. Якщо ви повинні використовувати інструменти для укладання, а потім використовувати прохолодні, сушарка і бігуді, і використовувати їх тільки зрідка. Використання низького до нульового гарячої укладання, догляд інструменти.