Як мати велике виглядають шкіри

Великий шкіра є те, що майже кожен може вдосконалюватися. Наша шкіра залежить від нашого:

. Гени
. Внутрішнє живлення – те, що ми їмо і п’ємо
. здійснювати
. Загальний стан здоров’я і благополуччя
. Емоційне здоров’я, і
. Зовнішній харчування – як ми дбаємо про нашу шкірі

У той час як ми не можемо змінити наші гени, ми можемо покращити нашу шкіру, роблячи необхідні коректування в таких областях, ми можемо впливати. Читайте далі, щоб відкрити для себе основні компоненти здорового зовнішнього плану харчування для вашої шкіри.

Якщо ви серйозно хочете великий шкіри найперше, що робити і носити капелюх і сонцезахисний крем хорошої якості, коли на сонці. Сказавши це, давайте рухатися далі, щоб зрозуміти наступні три основних фондів до великих шкіри.

Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра виглядала і чудово себе почувати, ретельного чищення дуже важливо. Це має бути зроблено насамперед з ранку і остання річ вночі, щоб видалити засмічення пори бруду. Чи не очиститися досить, і ви могли б знайти собі схильні до плями. Очисти, щоб часто, і ви може бути позбавленням від ефірних масел і бути сприйнятливими до сухій шкірі або навіть екземи. Розуміння вашого типу шкіри (нормальна, суха або жирна) і використовуючи миючий засіб, щоб відповідати є кращою основою для великим нетерпінням шкіри. Не забудьте обполоснути обличчя теплою водою після використання миючим засобом, як і будь залишок буде продовжувати працювати на шкірі, якщо не повністю вилучені.

Використовували мило Наші бабусі і води … не досить добре? Мило не дуже корисна для усунення макіяж, тому що він не містить достатньо масла, щоб розчинити витривалість, що більшість косметичних маємо сьогодні. Пам’ятаєте “жорсткої” почуття після вашого умив факт з милом? Мило може бути дуже сушіння на шкіру і може змити ефірні масла. Ще одна причина не використовувати мило в тому, що вона не узгоджена з природний баланс нашої шкіри. Мило, як правило, лужна, в той час як шкіра природно кислою.

Другий крок до великих зовнішніх харчуванням для вашої шкіри тон. Тонери призначені для видалення будь-яких останні сліди очищаючого кошти, а також допомагає підсилити і вдосконалювати пори і запобігти накопиченню мертвих клітин шкіри. Після тонізуючу шкіра повинна виглядати плати та оновленою і оновлюється, і готові бути зволоженою. Знову ж необхідно застосовувати тонер, який відповідає вашому типу шкіри.

Третім кроком є ​​основою застосовувати зволожуючий, щоб допомогти відновити втрату вологи викликані сушінням впливу сонячних променів, центральне опалення, вітру, холоду і забруднень. Хороший зволожуючий денний буде містити сонцезахисний крем і буде легко вбирається в шкіру. Вночі ви повинні використовувати більш багаті, більш живильний крем, так як це, коли ваша шкіра легше вбирає вологу.

Незважаючи на безліч продуктів на ринку і безліч добавок …. найбільш важливим компонентом будь-який зволожуючий крем водою! Якщо вода просто хлюпнув на шкіру він не говоритиме там. Зволожуючі основному нафти і водні емульсії, які містять зволожувач (речовини, доданого до іншого, щоб зробити його вологий), який притягує воду і допомагає “виправити” його у верхньому шарі шкіри.

Волога, яка втрачається фірми шкіри повинен бути замінений швидко, так що поверхня шкіри залишається м’якою і гладкою. Живі клітини в шарах потребують води, щоб вони не висихають і вмирають. Зволожувач може захищати шкіру, забезпечуючи Varier між шкірою і зовнішнім середовищем. Воно також запобігає втраті вологи з глибших шарів шкіри.

Чи повинні люди, у кого жирна шкіра використовувати зволожуючий крем? Зволожуючі особливо рекомендуються для людей із сухою шкірою, але кожен може отримати вигоду з використання зволожуючого крему. Вам просто потрібно переконатися, що ви обрали правильний зволожуючий крем для вашого типу шкіри. Людям з жирною шкірою слід вибирати зволожуючий крем, який зволожує шкіру в той час, як допомагаючи поглинати надлишки масла.

(C) Copyright Кім Beardsmore