П’ять способів отримання чистої шкіри

Якщо ви один з незліченних мільйонів людей, які борються з акне, візьміть ці 5 кращих порад, щоб очистити шкіру і тримати його ясно. Як людина, яка боролася з прищами протягом багатьох років, я знаю, як важко акне може бути розпоряджатися. Я хочу сказати, що шкіра кожної неоднакова і унікальним. Не всі матимуть однакові результати у мене були з цими порадами ці поради можуть бути корисні для інтенсивно декількох людей боротьба з blemishs.

1. Отримати активність і використовувати його ритуально. Якщо ви не можете отримати Активних за хто знає, що причина або якщо ви біжите і чекаємо більш активної, спробуйте ці відмінні підказки, щоб зберегти шкіру якомога чіткіше. Як людина, яка бореться з акне і намагався кожен трюк в книзі, цю рекомендацію від мене, що це те, що працює краще для мене.

2. Вимийте обличчя в найгарячіші води, які ви можете безсумнівно стояти. Отримайте величезне полотно мити мокрий з цією супер гарячу воду і утримувати її на обличчя, поки він охолоне, і повторити цей процес багато разів, щоб відкрити пори і очистити їх. Ви повинні використовувати воду, яка так жарко, ви навряд чи може стояти його для цієї роботи. Пар корисний у витягуючи бактерії з вашої пори.

3. Відразу після завершення другого кроку, вмий обличчя твоє, все ще з гарячою водою, з обличчя милом або використовувати мої улюблені останнім відкриттям, Olay масло ши мило. Я ніколи не намагався мило на моєму обличчі і мали б не оцінила протягом останніх я спробував це мило останнє і про мій бог! Моє обличчя так супер гладкою! І ще ясно, хто знає, що причина теж! Зберігаючи вашу шкіру зволоженою, що не блокуючи пори є значним і це мило від Olay великий. Підтвердити це Ультра вологи маслом ши.

4. Продовжуйте цей процес стільки разів на день, як це можливо. Ви отримаєте тільки прищі, коли ваша шкіра жирна і масла блокувати пори бактерій і почервоніння. Фу! Так що закриття їх після того як вони були правильно очищені ідеально.

5. Використовуйте Чиста і прозора Перса гель з перекисом бензоїлу десять відсотків. Це єдина річ, крім активності, яка працювала для мене. Деякі люди з супер ніжною шкірою можливо, доведеться спробувати меншу частку перекису бензоїлу, щоб уникнути подразнення шкіри. Якщо у вас є будь-які подразнення шкіри, падіння використовувати відразу.

Особисто я спробував прищі ліки з Sasilyic кислоти в них, і не було такої удачі у відновленні акне. Насправді, мої прищі погіршується з тими ліками. Перекис бензоїлу є єдиним акне медицини, яка працює для мене.