є інші способи відбілювання зубів

Що бачимо щодня, коли ви дивитеся на себе в дзеркало? Це блискуча світла усмішка або нудно зуби, як більшість людей там?

Як і більшість речей у повсякденному житті наші зуби поступово втрачають білизну і включити жовтуватий відтінок. У випадку, якщо ви звичайна кава, чай або червоне вино напої ентузіаст то це, швидше за все, прискорити процедуру і навіть може залишити плями на зубі. Схоже, що майже всі косметичні компанії намагалося ринку в цьому співтоваристві майже всі види речей від відбілювання зубів зубної пасти для відбілювання смужками. Однак, ви побачите, що є в основному два основні методи.

Ви можете використовувати в офісі для відбілювання швидкі результати, який використовує гель для відбілювання зубів викликано лазерним випромінюванням або іншим методом є використання At-Home зубів продукт, який використовує лотки, смуги або відбілювання pens.We взяли поняття біліше зуби на абсолютно новий рівень останнім часом, і, на жаль, за званням відповідно до їх кольором зуба, а не того, хто вони всередині. Хоча, більшість з нас знає, що це дуже претензійно з позицію зайняти, люди молоді й старі, розміщують масивні значення, як ваші зуби сприймаються загалом.

Тим не менш, є така річ, як кращий відбілювання зубів або це просто занадто суб’єктивні кількісно? Звичайно, є багато компаній, що борються за свої важко зароблені долари, як в магазинах і в Інтернеті, але фактично, який ставить кращу якість в загальному з точки зору результату?

Якщо ви шукаєте подовжений досвід, використовуючи позабіржовий варіанти, як правило, в порядку. Тим не менше, їх величезним недоліком є ​​те, що вони виробляють граничних результатів і з часом коштувати занадто багато, щоб вважати хорошим значенням. Відбілювання зубів стало величезна безліч варіантів, які, здавалося б загальні споживачі губляться в при спробі вибрати достатню продукцію. Існує все, від дорогих лазерів у місцевому стоматолог, жахливо ефективний смуги, лотки, які можуть бути дуже брудною, і зручне відбілювання ручки, які по-справжньому мобілізована з вами!

Те, що ми всі прагнемо в кінцевому рахунку, ефективність, чи не так? Ми хочемо, щоб кращі з “всіх світів», і ми не хочемо витрачати багато часу і грошей, в той же час, чи не так? Відповідно, ми випадково популярним продуктом, який є “нірвани”, як, коли мова заходить про отримання наші зуби набагато біліше.

Є що-небудь, що “відповідає тому рахунку? Найбільше часу і економічне рішення сьогодні доступно “безкоштовні або недорогі випробування. Перш за все, споживачі хочуть система відбілювання зубів вони можуть зробити у себе вдома в свого приватного життя, і той, який буде працювати в перший раз, а не кілька вниз по дорозі.

Так, попит з боку споживачів на сьогоднішній день є більш високий стандарт, може бути, через те, що в магазині технологіях не змогли запропонувати нам так довго. Звичайно, ви можете переглядати діючі місцеві відділення стоматолога для новітніх досягнень, але ви скоро побачите, що їх непомірні ціни поза вашого budget.If стоматолога дає заохочення потім найменш дорогий спосіб продовжити це спробувати продукти, доступні у вашому місцевій аптеці. Вони зазвичай є низькі концентрації перекису водню. Стоматологічний лоток і гель набір призначений для використання протягом короткого щоденне лікування, яке має полегшити зуби за допомогою одного або двох відтінків протягом періоду від 10 до 20 днів. Відбілюючі смужки можна використовувати протягом шести передніх зубів. Використання таких смуг утримує перекису на зуби і від ясен. В якості альтернативи можна використовувати фарбу-на пероксид, який охоплює більше зубів, але може бути брудним.

Ваш стоматолог може надати вам все з підносом, щоб використовувати вдома для ніч або протягом години, два рази на день, рутина. Активний інгредієнт, можливо, перекис карбаміду, яка м’якше, ніж пероксид водню. Зуби можуть полегшити декілька відтінків, залежно від процентного вмісту пероксиду карбаміду, але це може зробити зуби більш чутливими.