як зробити зачіски 1950

Зачіски продовжували розвиватися протягом останнього століття, і кожні десять років, здається, є свій погляд. Так само, як тепер подивіться прямий і гладкий, погляд назад в 1950-х роках був більш молодою. 1950 був час інноваційні та яскраві зачіски, деякі з яких навіть сьогодні продовжують надихати художників волосся. Це був час, коли не було миру і процвітання у всьому світі. Війна щойно закінчилася і на відміну від утилітарного погляду, який характеризував 1930-х і 1940-х років, вид на цей раз була більш гламурно.

1940 зачіски змінилося в 1950-х, коли стала виглядати більш гламурно. Істотним було прагнення виглядати домашня богиня, той, хто легко зробив домашню роботу незважаючи на схожість з дівою. На початку п’ятдесятих років, хвіст був найпопулярнішою зачіскою. Неформальної, але шикарний вигляд пропонованих хвіст був багато беруть серед жінок. На початку п’ятдесятих років, шукати вечір був французький складки або шиньйон. Тим не менш, у другій половині п’ятдесятих років ми бачимо походження більш складних і складних зачісок.

Кожна жінка в цей час прагнули виглядати стильно і доглянутими. Це був час, коли жінки були тільки що повернулися в свої будинки після вимогами військового часу. Саме з цієї причини, в даний час жінки могли б витратити більше часу на їх макіяж і зачіски. Це призвело до епохи важкий яскравий макіяж і зачіску.

Як бачимо брів, туш для вій і підводка для очей прийти до застосовуватися більше в складають області, так і в розділі волосся, ми бачимо багато експериментів з волоссям. Прямі волосся було абсолютно поза і красі означало мати кучеряве або хвилясте волосся. Справді, п’ятдесятих років був час, коли ймовірність регулярного відвідування жіночною краси для догляду за волоссям і шампунь став обов’язковим. Як укладання волосся досягається Magnum частку з волоссям дражнять, скульптурні, розпорошується, махнув рукою і постійно змушений відмінно сформовані локони, все більше і більше жінок почали витрачати багато грошей на продукти догляду за волоссям, які були необхідні для підтримки “доглянутими волосся виглядає ».

Для чоловіків погляд був змащену тому зачіскою з важкими бакенбарди, такі як Джеймс Дін і Елвіс. Жінки, з іншого боку скопійовані стилів продиктовано голлівудських дів, як Елізабет Тейлор і навіть молодої королеви Єлизавети II. Інші популярні зірки чия зовнішність були скопійовані майже всі жінки були Леслі Карон, Одрі Хепберн, Софі Лорен, Бріджит Бардо і Доріс Дей.

Серед найбільш популярних зачісок того часу був розріз пуделя які домоглися в кадр особа у круглому моди пропонують його молодості поведінку. Справді, до кінця 1950-х років, перукарні була велика промисловість і було приблизно майже 30000 нових салонів тільки у Великобританії. Складні зачіски і волосся ритуали були в порядку дня. Від гігантського зачесаним назад начісування, вулики, і французькі складки, які були скручені в моді так, щоб утворити складні зачіски гнучкою, погляд кінці 1950-х напевно була ошатною.