як ви можете позбутися від розтяжок

Як можна позбутися від розтяжок? Це питання гончаки вас вдень і вночі, а не тому, що ти vainest людина коли-небудь ходили по планеті, але тому, що ти втомився бачити ваш живіт і стегна виглядати план будівництва.

Природно, ви хочете запитати вашу сестру або, що мила стара леді по сусідству, “Як ви можете позбутися від розтяжок?” Ви не робите цього, однак, тому що це бентежить вас з’являтися так стурбовані виступів. Ви не можете просто підкрастися до свого хлопця або і кинути йому запитання: “Як ви можете позбутися від розтяжок?” так як це може збити його або змусити його відчувати нудоту. Ви ж не хочете, щоб перевірити свою любов з розтяжками, хто знає, що буде робити інше? Він міг би розлучитися з тобою. Зрештою, тільки Ісус і Опра запропонувати безумовну любов з гарантією повернення грошей.

Отже, як ви можете позбутися від розтяжок?

Погана новина в тому, що ви не можете. Ви не можете позбавитися від розтяжок. Не тільки вони є, немає ніяких проганяє їх геть. Як правило, шкіра пружною. Як тільки вона втрачає еластин і колаген, однак, шкіру розбиває, а відрізки. Це призводить до руйнування тканин, які, у свою чергу, виробляє розтяжок у верхньому шарі шкіри.

Доброю новиною є те, що розтяжки не на самому ділі не відрізняється від шрамів. Як шрами, вони починають як червоний або фіолетовий. З часом, їх колір змінюється, перетворюючись з мертвотно фіолетового або червоного кольору на сріблястій або сіруватий відтінок. Вірте чи ні, однак, ви можете перетворити це на вашу користь! Яким чином? Допомагаючи Вашої шкірі відновити її еластичність. Є багато кремів і лосьйонів, які можуть виконати це завдання. Вони зволожують шкіру, і в той же час, допомагають прискорити процес загасання. Вітамінні добавки також можуть допомогти збільшити еластичність і міцність колагену в шкірі, попереджаючи таким чином майбутні розтяжок від перегляду.

Отже, як можна позбутися від розтяжок? Знову ж, ви не можете. Все, що ви можете зробити, це переконатися, що вони зникають швидко, і запобігти більш розтяжок від перегляду на вашій шкірі.