распрямитель – підробки

Протягом багатьох років Інтернет був затоплений підроблених годинників, парфумерії та включені в це було випрямлячі для волосся. Виробники все більше і більше можливостей для захисту своїх продуктів за рахунок нових перспективних технологій.
Прикладом цього є Cloud Nine Випрямлячі для волосся; Cloud Nine волосся розробила ряд випрямлячі для того, щоб захистити їх вони включили чіпом RFID всередині кожної пари робить їх неможливо скопіювати.
Cloud Nine випрямляч волосся мають традиційну голограму, яка стала легко підробити за останні п’ять років.
GHD випрямляч сварився з цією контрафактних примірників доступні через інтернет-магазини. Їх не так багато говорили між парою підроблених або реальні GHD праски. Тільки те, що користувач не повідомив про них міцного до тих пір, як пара GHD. У мене є пара оригінальних я купив три роки тому, вони як і раніше сильна. Тільки проблема була заміною запобіжника пару раз на інакше велика пара випрямлячі.
так в чому ж технології RFID
RFID його коротким розшифровується як Radio-Frequency Identification. Акронім відноситься до невеликих електронним пристроєм, який складається з невеликого чіпа і антени. Чіп містить дані і при скануванні дає унікальний серійний код.
Виробники електроніки зберігати всі коди з заводу і може відстежувати термін служби продукту. Переваги в тому, що продукт не може бути скопійовано все користувачеві потрібно зробити, щоб переконатися, що він пару з Cloud Nine, це зв’язатися з ними, щоб дізнатися, якщо вона корелює зі списком виробництві майстром.
Якщо підробка має місце на поверхні випрямлячі буде виглядати і відчувати те ж саме з голограмою. Важливо, що покупець набуває їх пару прасок з авторитетних затвердженої продавцем салону. Я рекомендував би уникнути Аукціон сайтів і сайтів, не телефон довіри або наступних. Ходити по магазинах навколо хороші пропозиції ще можна знайти місцеві перукарські комплектації продукти разом, щоб запропонувати хороші ціни для своїх клієнтів. Перевірте з салоном вони авторизованого реселера, перш ніж руки