підтримки краси на список справ мами

Мабуть, немає ніякого “я” в “маму”. Недавнє дослідження показало, що, здавалося б, нескінченні вимоги сім’ї, роботи і домашніх обов’язків часто призводить мам, щоб нехтувати їх власні процедури краси.

Справді, деякі можуть сказати, ця самовідданість досягає дивовижних пропорціях. У ході опитування з’ясувалося, що 75 відсотків мам, пропустили свої душі, щоб піклуватися про свої потреби дітей-з однієї четвертої зізнавшись, що вони фактично пішли три і більше днів без душу.

Якщо це не жахливий доказ того, що краса втручання у швидкому порядку, подумайте: Майже половина мам стверджують, що вони пройшли сім місяців і більше без стрижки, і майже дві третини (61 відсотків) допускають носити спортивні штани або хвостики частіше тепер, коли вони мамами.

У ході обстеження, називається Suave ® краси Контрольна зйомка, опитаних мам по всій країні. Ось деякі додаткові результати:

Краса низьке на список справ мами

У той час як це не дуже дивно, що мами кладуть їх дітей та сімей перших, десь в неписаних керівництво материнства, краси, здається, була відсунута на задній план. Тільки 13 відсотків мами говорять, що краса не взяли гору над потребами своєї родини. Справді, коли його попросили ранжувати різні види діяльності в їх звичайному списків, турбота про появу падає близько до нижньої частини самої «мами-списки з прання, мають вільний час і для себе торговий падіння нижче його. Результатом цього може бути самовідданість брала своє, а 50 відсотків мам визнати, що їх зовнішній вигляд став гірше або важче, так як наявність дітей.

“На нашому шоу, я бачу мами весь час жертвуючи своєю красою і особистих потреб в інтересах своїх сімей”, говорить Стейсі Лондон, хост, з популярного шоу макіяж ТЛЦ «Що не носити.” “Правда в тому, що особиста краса має місце у материнстві, і всі мами має виглядати у них є все, в тому числі шукає своїх кращих проявах.”

Краса на ціну

Незважаючи на це бажання відчувати себе красивою, більше половини мам (55 відсотків) Переглянути витрачати час на їх красу, розкіш. Проте в ході обстеження краси монітор показав, що мова йде не тільки про брак часу. Коли його запитали, що вони будуть робити з додатково $ 50 на їх місячний бюджет, 59 відсотків мам заявили, що будуть витрачати їх на товари для дітей і сім’ї, таких як одяг або взуття для дітей, продукти для сім’ї або іграшок і шкільного приладдя для дітей. Лише 14 відсотків заявили, що вони будуть витрачати їх на себе-з ще меншим (2 відсотки) говорять, що вони витратили б його на косметичні товари.

“Перш за все, давайте будемо чесними, що добре виглядати дійсно займає принаймні деякі витрати часу і грошей. Але, це не повинно означати великі гроші або довгі години раб далеко в перед дзеркалом”, говорить Лондоні. “Деякі маленькі, прості кроки може піти довгий шлях, допомагаючи мамі отримати красу назад в її списку. Наприклад, я пропоную використовувати продукти красуні люблять Suave, які працюють, але не варто було руки, ноги і навчання в коледжі вашої дитини.” Вона каже, що краса бренд пропонує мамам без вини краси через широкий асортимент продукції за дуже привабливою ціною. Бренд закликає мам по всій країні взяти на себе зобов’язання до себе і обійняти материнства і краси одночасно.

даючи мами красу

дзвінок для пробудження