продукти, прикрасити шкіру

Якщо ви живите себе зсередини, то ви будете виділяти його зовні. Продукти грають дуже важливу роль в нашому здоров’ї в цілому, включаючи нашу шкіру, і вони, як ми виглядаємо. Є певні продукти, які їдять регулярно, коли матиме позитивний вплив на нашу шкіру і загальну красу. Ці продукти містять і забезпечує організм життєво важливих поживних речовин, що значно покращує нашу шкіру і колір обличчя. Дозвольте мені поділитися з вами деякими з них.

1. Морква. Чи знаєте ви, що наші тіла мають здатність перетворювати бета-каротин у вітамін А? І, звичайно, а всім відомо, моркву високого джерело бета-каротину. Це також хороший джерело вітаміну С. Вітамін А допомагає боротися зі зморшками та іншими ознаками старіння шкіри, в той час як вітамін С є потужним антиоксидантом, який видаляє вільні радикали з нашої шкіри, яка допомагає уникнути старіння шкіри.

2. Всі види ягід. Ягід, таких як чорниця, малина, журавлина і полуниця є висока джерелом антиоксидантів, які допомагають позбутися від вільних радикалів в шкірі. Ці ягоди також багаті вітаміном С, Е, волокон і рибофлавіном і це добре для шкіри. Це також допомагає виробляти колаген в шкірі, що робить шкіру гладкою і виглядає здоровим.

3. Жирна риба. Риби, такі як лосось, сардини і тунець багаті омега-3, який допомагає зменшити сухість шкіри та інші проблеми шкіри. Це також допомагає зберегти здорові клітини шляхом зміцнення його.

4. Авокадо. Цей фрукт може бути високим вмістом жиру, але ви не повинні хвилюватися, тому що це високо в здорових жирів. Авокадо також багаті омега-3 і вітаміни С і Е, яка є відмінним анти старіння комбо.

5. Насіння соняшнику. Ці насіння багаті vtamin Е, який допомагає уповільнити процес старіння шкіри. Це допомагає зменшити появу вугрів, прищів та інших проблем зі шкірою.